Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 sty 2014, o 22:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Horoskop 2014 - Wodnik 20 I – 18 II

Obrazek

Miłość:

Jeżeli jesteś w związku, w tym roku zwróć uwagę bardziej na swojego partnera życiowego, na jego potrzeby. Możliwym jest, że dzięki temu polepszycie relacje między sobą a co za tym idzie Wasz związek przejdzie na wyższy etap zażyłości.
Natomiast, jeżeli jesteś samotny, poszukiwania wymarzonej osoby nie dadzą Ci efektu, po prostu nie szukaj na siłę a miłość sama Cię odnajdzie.

Praca i finanse:

Karty tarota na ten rok pokazują, że osoby z pod tego znaku zodiaku zmienią swoje życie. Czeka Was podróż służbowa, podniesienie kwalifikacji. W tym roku presja pracy się zmniejszy dla osób z pod tego znaku zodiaku, dzięki czemu osoby te będą pracowały wydajniej.

Zdrowie:

Jeżeli w tym roku zachorujesz, jedno jest pewne, wodniki mają niesamowitą zdolność doboru odpowiednich metod działania. Wiedzą, co powinny zrobić. Niemniej jednak wodniki też lubią pracę nad własnym zdrowiem, nie tylko fizycznym, ale też psychicznym. Powodzenia i dużo zdrowia życzę.

Ogólnie:

Karty na ten rok dla Wodników mają przesłanie „ Czasami trzeba coś stracić, aby zyskać coś cenniejszego” jest to w pewnym sensie racja. Niemniej jednak pamiętajcie wodniki, nie można mieć wszystkiego, co się tylko zapragnie. Niemniej jednak będziecie musieli zdecydować, co dla Was jest najważniejsze. Ten rok dla Was będzie jak lekcja, jeśli nie nauczycie się żyć na błędach i nie zrobicie kroku na przód, będziecie dalej stali w tym samym miejscu. Więc drodzy Wodnicy, do dzieła.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 22:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
fakt :) to rok decyzji i wyborów :))) moja wrózba też to potwierdza :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2014, o 22:44 

Dołączył(a): 16 gru 2013, o 18:03
Posty: 8
Podziękowań: 0
Ja tez czuje, ze bede musiala podjac wazana zyciowa decyzje, Twoj horoskop troche mnie przestrzega przed tym, ze moze nie mozna miec wszystkiego, a czasem to co nam sie wydaje wazne, po osiagnieciu tego, wcale takie nie jest... wiec moze lepiej nic nie zmieniac i czekac az szczescie samo zapuka do drzwi ?
Podroz sluzbowa sie szykuje, juz za Trzy Tygodnie, zobaczymy :-)

W kazdym razie, dziekuje i czekam na Przeslanie Anielskie, zeszloroczne sprawdzilo sie w 100 % !!!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 sty 2014, o 22:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
To co nas czeka to jest przyszłość, Ja staram się podpowiadać a nie dawać odpowiedzi. Wybór zależeć będzie tylko i wyłącznie od Was samych.
Niemniej jednak życzę powodzenia w wyborach.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 14:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:48
Posty: 73
Podziękowań: 15
Dał mi do myślenia ten horoskop.. chyba muszę przestać być tak naiwna w pewnych kwestiach.. przede wszystkim w sprawach sercowych. Chyba za bardzo dałam się ponieść własnej fantazji. Ehhhh tak to jest, jak ktoś sobie narobi nadziei.. a później są rozczarowania. Boli jakby na własne życzenie.

_________________
"W samotności nigdy nie marnujemy czasu, nawet nic nie robiąc. Niemal zawsze trwonimy go w towarzystwie. Żadna rozmowa z sobą nie może być całkowicie bezpłodna; coś z niej zawsze wynika, bodaj tylko nadzieja, że znów się kiedyś spotkamy." (E. Cioran)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lis 2014, o 14:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 lis 2013, o 21:31
Posty: 51
Podziękowań: 0
Praktycznie koniec roku i mogę śmiało powiedzieć , że się sprawdziło :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL