Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sztuka Skradania
PostNapisane: 24 lut 2014, o 21:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 12
1.Wojownik sam wybiera pole bitwy, wojownik nigdy nie przystępuje do walki nie znając otoczenia.

2.Odrzucenie wszystkiego co nie jest konieczne.

3.Nie komplikuj wszystkiego, staraj się zachować prostotę. Użyj wszystkich swoich umiejętności koncentracji, by zdecydować, czy chcesz przystąpić do bitwy, czy nie, gdyż każda bitwa jest walką o życie. Wojownik musi być gotów do zajęcia swojej ostatniej pozycji tu i teraz. Ale nie w pośpiechu nie na łeb na szyję.

4.Rozluźnij się, zapomnij o sobie, nie bój się niczego. Tylko wtedy siła, która nami kieruje, otworzy drogę i nas poprowadzi tylko wtedy.

5.Wojownik postawiony wobec sytuacji, z która nie potrafi sobie poradzić, wycofuje się na chwilę. Pozwala myślom odbiec. Zajmuje się czymś innym. Może to być cokolwiek.

6.Wojownik maksymalnie wykorzystuje czas, liczy się nawet najkrótsza chwila. W bitwie o życie sekunda jest wiecznością, która może zdecydować o wyniku. Celem wojownika jest zwycięstwo, dlatego kondensują czas. Wojownicy nie tracą ani chwili.

7.Zwiadowca nigdy nie wysuwa się na pierwszy plan. By użyć 7 zasady skradania najpierw trzeba zastosować 6 pierwszych.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL