Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sty 2016, o 10:58 

Dołączył(a): 27 sty 2016, o 10:53
Posty: 2
Podziękowań: 0
Snilo mi sie, ze na komodzie w pokoju lezaly 4 jajka. Rozmawialam o nich z moim chlopakiem i w tej samej chwili zaczely sie one wykluwac. Tzn skorupki popekaly a z jajek wylonily sie dzieci. Bylismy bardzo szczesliwi i tak jakby oczekiwalismy na ten moment z malymi tylko pozytywnymi obawami jak damy rade z 4 dzieci. Za chwile zauwazylismy, ze w dwoch jajkach sa blizniaki, czyli koncowo 6 dzieci! Ogarnela mnie radosc przemieszana ze strachem jak to teraz bedzie w naszej rodzinie z 6 dziecmi, bo czworka juz byla radosnym wyzwaniem. Co moze oznaczac ten sen?:) Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2016, o 14:59 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Jajko to symbol odrodzenia, dlatego na święta wielkanocne jajko występuje w roli głównej. Tylko się ciesz, coś nowego się urodzi, powstanie nowa, świeża energia.
Planujecie dziecko?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sty 2016, o 23:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Fajny sen, a tam grunt aby zdrowe !!!! :P żartuję , czasem widzi się lęki , ale te dzieci moga symbolizować to co sie narodzi z waszego związku :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2016, o 20:05 

Dołączył(a): 27 sty 2016, o 10:53
Posty: 2
Podziękowań: 0
Dzieki za odpowiedzi :) nie, poki co nie planujemy jeszcze dziecka, mimo ze bardzo czesto na ten temat rozmawiamy. :) ale jestesmy w trakcie kilku zakretow w zyciu, ale bardziej chodzi o zycie zawodowe :) ach no i nowa energia sie na pewno przyda :) pozdrawiam!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lut 2016, o 15:46 

Dołączył(a): 18 lut 2016, o 15:21
Posty: 3
Podziękowań: 1
Witajcie.

Ja bym też dodał, że jajko dla mnie symbol czegoś nowego, początku ale jakby z zewnątrz. Ciąża jest dużo bardziej związana z człowiekiem a także odnacza początek sytuacji lub zdarzenia, natomiast te jajka się u Was pojawiły, wiadomo, że nie Ty je wysiadywałaś one były jakby niespodzianką dla Was. Dla mnie to symbol okoliczości które się Wam ujawnią i będą Wam sprzyjać, i na pewno będą to liczne okoliczności (sen wskazywał na więcej niż dwa, więc na pewno będzie ich garść). Ważne, że się wykluły.

Serdecznie pozdrawiam !
Jacek B.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL