[ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Symbol Akturian
PostNapisane: 6 gru 2016, o 08:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Arkturianie przez eony czasu wyspecjalizowali się w technologii działań energetycznych na masową skalę. W channelingach, opisywane są takie technologie jak komora syntezy światła, technologia wiatru praniczego oraz wiele innych.
Komora syntezy światła ma na celu podniesenie ilorazu światła w organiźmie fizycznym jak i energetycznym dowolnej jednostki w całym wszechświecie wyrażającej chęć skorzystania z tej technologii. Mówiąc po ludzku działa na poziomie ciał subtelnych oraz meridianów. Korzystając z zabiegu w pozycji leżącej, czuje się fantastyczne fale wysokiej wibracji przechodzącej przez ciało fizyczne.
Osiągnęcie poziomu światła powyżej 92% znacznie osłabiło już odbiór „wrażeń fizycznych”. Od poziomu 95% pozostały tylko odczyty energetyczne, ciało już przestało reagować, co oznaczało, że efekt kilku sesji był piorunujący. Metoda jest fantastyczna, kawał mega techonologii. Aby osiągnąć iloraz poziomu światła w granicach 85% musiałem się zdrowo naharować przez ostatnie lata, a tu w 3 tygodnie dokonała się rewolucja.
Technologia wiatru pranicznego jest kolejnym „wyskokiem technologicznym”. Podczas sesji dosłownie czuje się silny podmuch prany, który wydmuchuje z naszego biopola oraz na poziomie meridianów, większość ciężkich wibracji. Wicher odczuwa się od czubka głowy aż do koniuszków palców stóp, wrażenia fizyczne są nader interesujące.
technologia wiatru pranicznego ma podobne działanie do częstotliwości oczyszczających kanałów światła, jednak działa o wiele subtelniej, a sesje z jej udziałem są nad wyraz przyjemne. Zdecydowanie polecam osobom o dużej wrażliwości energetycznej.

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć w książce „Arkturiańskie Objawienia” autorstwa Ramaathis-Mam oraz „My Arkturianie’ Normy Milowich. Książki można również znaleźć w języku polskim.
jest to bardzo wysoki wibracyjnie obraz i energia kasztłtu. Wysokość wibracji leży o kilka pięter wyżej, niż znak atlantów, orin czy mandala kalaczakry. Potwierdziło to dwóch niezależnych radiestetów. Wyniki badań doprowadziły mnie do pomysłu stworzenia tego znaku dostępnego dla wszystkich. Poniżej znajduje się plik gotowy do wydruku. Znak można powiesić wszędzie tam, gdzie chcemy podnieść energię własną, pomieszczeń, budynków itp. Może być również używany jako odpromiennik. Z całą pewnością działa bardzo odstraszająco na niskie energie.

Osoby wrażliwe energetycznie mogą odczuć samodzielnie moc loga arkturian. Wystarczy ustawić wydruk przed sobą, w odległości około 50cm i nastawić się na odbiór.
Obrazek

----------------------
Tekst skopiowany ze strony : http://whitedevas.eu/?p=573

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2016, o 08:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Tu można pobrac plik z Symbolem Akturian:
http://drstudio.nazwa.pl/Resources/arkturianie.pdf

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2016, o 15:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 11:08
Posty: 333
Podziękowań: 29
Dobry dla ludzi nie związanych z rozwojem bo coś tam ich podniesie, ale dla rozwojowców to jest bardzo cienkie.
Obczaj sobie energie skalarną, to dopiero daje kopa i mega oczyszczenie organizmu.


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL