Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sylwester
PostNapisane: 6 kwi 2013, o 13:13 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Byłam na podwórku z dzieckiem. Była północ, nagle na niebie rozbłysnęły fajerwerki (od strony południa).
Pokazywałam temu dziecku i mówiłam że tak u nas się obchodzi sylwestra. Pozniej weszłam do domu, byłam w kotłowni - było tam dużo jasnego drewna na opał. Karmiłam to dziecko marchewką, nożykiem kroiłam małe kawałki. Na samym końcu ta marchewki była chyba robaczywa.

W drugiej części snu ide z moim ukochanym chodnikiem. Idziemy oddzieleni od siebie, między nami jest jakieś napięcie. Nagle przybliża sie do mnie, łapie za rękę i idziemy tak trzymając się - już pogodzeni, nieporozumienia zniknęły. Wyciska mi z nosa pryszcza, leci z niego ropa, brzydze sie tym ale mówi że jak ta ropa cała wypłynie to mi się zagoi.

W trzeciej częsci snu na schodach siedzi moja siostrzyczka razem z inną dziewczynką (we śnie to była chyba siostra ukochanego której w rzeczywistości nie ma). Przedstawiam je sobie - oby dwie mają tak samo na imie, i chyba nawet wyglądają tak samo, tylko różnią się wiekiem. Jedna jest chyba o rok młodsza.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sylwester
PostNapisane: 19 kwi 2013, o 23:20 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2012, o 07:12
Posty: 19
Podziękowań: 3
Cytuj:
Byłam na podwórku z dzieckiem. Była północ, nagle na niebie rozbłysnęły fajerwerki (od strony południa).
Pokazywałam temu dziecku i mówiłam że tak u nas się obchodzi sylwestra. Pozniej weszłam do domu, byłam w kotłowni - było tam dużo jasnego drewna na opał. Karmiłam to dziecko marchewką, nożykiem kroiłam małe kawałki. Na samym końcu ta marchewki była chyba robaczywa.


Sylwester zazwyczaj coś kończy, w rzeczywistości kończy się stary rok, rozpoczyna się nowy, pokazując temu dziecku fajerwerki masz nadzieję na przyszłość.

Cytuj:
W drugiej części snu ide z moim ukochanym chodnikiem. Idziemy oddzieleni od siebie, między nami jest jakieś napięcie. Nagle przybliża sie do mnie, łapie za rękę i idziemy tak trzymając się - już pogodzeni, nieporozumienia zniknęły. Wyciska mi z nosa pryszcza, leci z niego ropa, brzydze sie tym ale mówi że jak ta ropa cała wypłynie to mi się zagoi.


Tutaj przejawiają się twoje problemy - nie radzisz sobie z pewnymi rzeczami, jak piszesz "brzydzisz się".

Cytuj:
W trzeciej częsci snu na schodach siedzi moja siostrzyczka razem z inną dziewczynką (we śnie to była chyba siostra ukochanego której w rzeczywistości nie ma). Przedstawiam je sobie - oby dwie mają tak samo na imie, i chyba nawet wyglądają tak samo, tylko różnią się wiekiem. Jedna jest chyba o rok młodsza.


Tutaj przejaw kwestii własnego rozwoju, ktoś z kim jesteś, nie do końca go znasz, myślę że przykładasz do tego zbyt dużo uwagi.
pozdrawiam

_________________
I nie potrzebuję broni daj mi długopis i kartkę
a tanie słowa zmienię w zdania, które są coś warte.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL