Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 18:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Sen napisał(a):
System i sposób działania na jakim opierają się sny, jak już mówiłem - siedzi w nas, bo inaczej nie mielibyśmy snów, tak więc odpowiedź na nasze pytanie też już tam jest.
Dotychczasowy ''zwykły'' sen był dla nas tylko projekcją, sen świadomy pozwala nam samemu wyreżyserować obraz.
Myślę, że kluczem będzie właśnie świadomy sen. Gdy go mamy, dostajemy do ręki narzędzia o które nam chodziło, jednak dalej budujemy na bazie projektu, a nie sami projektujemy.

Przeprowadziłbym eksperyment, jednak sam nie mam świadomych snów na zawołanie, może ktoś z was spróbuje?
Gdy we śnie odzyskamy świadomość, wyobraźmy sobie, że te odpowiedzi na temat tajemnicy snów to jakaś postać, wyimaginujmy sobię ją i zadawajmy pytania:
- Czym naprawdę jest sen?
- Na jakiej zasadzie działa?
- Jak można całkowicie go kontrolować?
Itp. Itd.


Jeżeli będę miała świadomy sen to spróbuję zadać te pytania.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 18:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Byłbym wdzięczny.
Być może byłby to konkretny krok do przodu jeśli chodzi o poznanie tajemnic snu.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL