Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2013, o 11:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Witajcie, wiem że tematyka forum jest oparta głównie na rozwoju osobistym, ale ostatnio bardzo zainteresował mnie serial pod tytułem Supernatural, na nasze tłumaczą to "nie z tego świata"
Serial ma około 8 sezonów, ale co w nim zwróciło moją uwagę?
Otóż to że w każdym z odcinków bohaterowie muszą stawić czoła różnego rodzaju demonom i nie tylko, są też potwory typu wilkołaki, wampiry, ale są też Anioły itd.
Serial mnie bardzo wciągnął, jest w nim wiele tak zwanych smaczków w których to są pokazywane rytuały jak uwięzić demona, jak uwięzić anioła, jak przyzwać demona itd.
Wiadomo że wiele z tych faktów jest zmyślona bo to jest raczej film fantasy ale też nie do końca, potwory jakie tam występują, imiona aniołów, demony, Bogowie to wszystko ma odzwierciedlenie w kulturach z różnych stron świata jak i w naszej kulturze, czy religii.

W każdym bądź razie polecam, bardzo ciekawa seria i warto Ją obejrzeć.

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2013, o 12:34 

Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 12:46
Posty: 6
Podziękowań: 0
Ja również oglądam ten serial ! Obecnie jestem w trakcie oglądania 6 sezonu :) Myślę, że większości osób z forum serial mógłby się spodobać. Lubię również po każdym odcinku poczytać sobie na temat przedstawionego stwora, anioł lub demona albo na temat rytuału i muszę przyznać, że dużo elementów jest naprawdę solidnie odwzorowanych.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 20:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:31
Posty: 25
Lokalizacja: stalòwka
Podziękowań: 2
to trochę nie na temat ale polecam wam - ,,przygody merlina,, ma 5 sezonów. moj ulubiony :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 mar 2014, o 20:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 55
Podziękowań: 15
Oglądałam, chociaż skończyłam na szóstym sezonie. Moim zdaniem powinien się zakończyć już na piątym.

W istocie twórcy serialu bardzo mocno bazują na autentycznych wierzeniach, mitach, Biblii, ale najwyraźniej było to widać u początków serialu. Z czasem, kiedy twórcy zaczęli się plątać w swoich wymysłach, coraz bardziej zaczęli też i zniekształcać pewne rzeczy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 mar 2014, o 20:13 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 14:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
ten serial jest obłędnie nudny. najbrdziej prawdziwa ezoteryka była chyba w Carnival

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 paź 2016, o 09:41 

Dołączył(a): 22 paź 2016, o 09:16
Posty: 1
Podziękowań: 0
Dzięki za dobre rady


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL