Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 21:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Strzelec - Baran
Pasują do siebie ze względu na ich namiętność. Kiedy się spotkają, dojdzie do prawdziwej eksplozji uczuć. Niestety czasami nie zwracają uwagi na partnera, co stanowi najczęstszy powód zakończenia ich związku.

Strzelec - Byk
Tworzą dobry związek, uzupełniają się, a w razie problemów są dla siebie podporą. Strzelec stara się narzucać swoją wolę Bykowi, co potrafi Byka bardzo rozwścieczyć.

Strzelec - Bliźnięta
Niestety, z racji całkowicie różnych charakterów, ta dwójka nie jest w stanie stworzyć stabilnego związku. Mają różne zainteresowania i z ochotą wypominają sobie popełnione błędy.

Strzelec - Rak
Reprezentują dwa skrajne bieguny. Podczas gdy Rak potrzebuje ochrony i wsparcia, Strzelec pragnie przygód i wolności. Rak jest wrażliwy, a Strzelec bardziej oziębły.

Strzelec - Lew
Tworzą bardzo dobry związek, opierający się na uczciwości i wierności. Lew posiada klucz do serca Strzelca – wie dokładnie, co i kiedy powiedzieć, aby go zdobyć. Wie także, co jest ważne i jak ostudzić jego entuzjazm.

Strzelec - Panna
Są jak woda i ogień. Strzelec całkowicie nie znosi Panny, nie lubi jej wywyższania się i próżności. Panna nie znosi żądnej przygód natury Strzelca i jego arogancji.

Strzelec - Waga
Tworzą idealną parę. Wagi posiadają cierpliwość, której Strzelec potrzebuje od partnera. Wagi podziwiają Strzelca, natomiast Strzelcy kochają spokój i wewnętrzne piękno Wag. Ich związek może być szczęśliwy przez długi czas.

Strzelec - Skorpion
Skorpionowi bardzo przeszkadza fakt, że Strzelec stale szuka niezależności i wolności. Mimo to istnieje między nimi przyciąganie, chociaż się nie znoszą. Wspólnie mogą przeżyć tylko krótką przygodę, ale nic więcej.

Strzelec - Strzelec
Ich związek ma dobre fundamenty. Oboje mają wiele wspólnego, wiedzą, czego chcą, potrafią pracować zespołowo i udzielą sobie wsparcia w dowolnym momencie. Los jednak rzadko łączy dwóch Strzelców. Jeżeli tak się stanie, należy starać się maksymalnie wykorzystać ten fakt.

Strzelec - Koziorożec
Koziorożec bardzo boi się Strzelca. Strzelec to zawsze wyczuje i dowolnie manipuluje Koziorożcem. Na początku Strzelcowi podoba się kontrola nad sytuacją, ale bardzo szybko się nią znudzi.

Strzelec - Wodnik
Związek między dwójką osób spod tych znaków opiera się na równowadze. Mają do siebie wielkie zaufanie i dzięki temu rzadko kiedy są o siebie zazdrośni. Ani jedno nie stara się zdominować tego drugiego.

Strzelec - Ryby
Absolutnie do siebie nie pasują. Jako przyjaciele mogą się dobrze rozumieć, ale związek między nimi jest niemożliwy. Ani jeden z nich nie wie, jak porozumieć się z tym drugim, brakuje im cierpliwości na to, aby się lepiej poznali.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2013, o 10:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Na bazie moich doświadczeń stwierdzam, że to prawda :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 11:03 

Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 14:55
Posty: 3
Podziękowań: 0
jesli chodzi o strzelca i lwa to sie nie zgadza bo mojeje malozenstwo z lwem skonczylo sie rozwodem
:-\


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 12:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
u Mnie strzelec-lew też się nie sprawdził :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2013, o 12:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
A ja w charakterystyce strzelec - lew z tym się zgodzę: Lew posiada klucz do serca Strzelca – wie dokładnie, co i kiedy powiedzieć, aby go zdobyć. Wie także, co jest ważne i jak ostudzić jego entuzjazm. Dokładnie tak, było w moim przypadku ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL