Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 19:12 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
STRZELEC (23 listopada – 21 grudnia)

Zrozum lepiej swoją osobowość, dzięki swojemu znakowi zodiaku!
Strzelec jest znakiem, który kończy jesień i zaczyna zimę, okres, kiedy wydaje się, że życie opuściło przyrodę. Ale ono ciągle przecież jest, przyczajone pod martwymi liśćmi i śniegiem. Żywiołem Strzelca jest Ogień. I jak ogień Strzelec jest zmienny, nieprzewidywalny i cenny. Planeta Strzelca to Jowisz, symbol ekspansji i szczęścia. Strzelec jest ciągle gotowy wyruszyć w świat, naprzeciw nowej przygodzie!

Żywioł: Ogień
Znak przeciwny: Bliźnięta
Polaryzacja: męska
Dynamika: zmienna
Planeta: Jowisz
Kamień: turkus
Części ciała: biodra, uda
Kolor: niebieski
Okres życia: pełna dojrzałość
Dzień tygodnia: czwartek
Słowo-klucz: Widzę
Pora roku: listopad/grudzień
Zaleta: zuchwałość
Wada: pretensjonalność

Symbol:
Symbolem Strzelca, jest centaur, napinający łuk swoimi muskularnymi ramionami, żeby wysłać złotą strzałę do gwiazd. To znak ognia pół człowiek, pół koń, którego zwierzęca siła jest zrównoważona opanowaniem i ludzką kontrolą. Strzelec jest jednocześnie instynktowny i zrównoważony, brutalny i rozważny. Jego inteligencja pozwala mu kontrolować popędy i kierować je w stronę konstruktywnych celów. Podejmuje awanturnicze wyzwania, których domaga się jego impulsywna natura. Ta żywość ducha, może także drażnić, a inteligencja Strzelca jest czasami brana za pretensjonalność.

Kobieta Strzelec:
Kobieta Strzelec jest żywa i zmienna, co nie jest zaskakujące dla tego zmiennego znaku mającego Ogień za żywioł. Kieruje się instynktem, onieśmielająca, nie potrafi przebywać długo w jednym miejscu. Bez przerwy modyfikuje swój wygląd, fryzurę, styl, chce przyciągać spojrzenia. W jednej minucie wybucha śmiechem, w drugiej jest śmiertelnie poważna, żeby w następnej pogrążyć się we łzach, a po kolejnej minucie przyznać, że wszystko po to, żeby przetestować partnera.

Kobieta Strzelec i praca:
Kobieta Strzelec jest z natury ciekawska. Interesuje ją historia, literatura, a także ezoteryka i astrologia. Kariera jest dla niej ważna, ponieważ wrodzone cechy predestynują ją do sukcesu w życiu zawodowym. Energia i instynkt czynią z kobiety Strzelca cenną współpracownicę, zawsze gotową do testowania nowych metod, podczas gdy inteligencja pozwala szybko opanować kompetencje niezbędne do wykonywanego zawodu. Woli stanowiska kierownicze, gdzie jej zdolności perswazji pozwalają odpowiednio przeszkolić ekipę w celu osiągnięcia wytyczonych celów. Ale równie dobrze może zostać znakomitym politykiem.

Kobieta Strzelec i miłość:
Kobieta Strzelec wydaje się często wyniosła i impertynencka. Wielu uważa ją nawet za arogancką, ale pokazuje ona więcej spontaniczności niż pretensjonalności. Jej pierwsze miłości są intensywne i często ją rozczarowują. W miarę jak dojrzewa, uczy się akceptować swoją awanturniczą naturę i swoją potrzebę odnawiania się co jakiś czas. Z upływem lat traci swój idealizm. Przeżywa małe miłostki albo wręcz przeciwnie zdecyduje się na małżeństwo, ale bez całkowitego pozbawiania się małych przygód sentymentalnych, bo nawet jeśli nie zdradza swojego partnera, często ma na to ochotę.

Mężczyzna Strzelec:
Lubi przygody. Wierzy w swój talent i swoją dobrą gwiazdę. Potrafi połączyć siłę fizyczną ze sprytem, co pozwala mu odnosić sukcesy w sportach grupowych. Uwielbia podróżować, odkrywać nowe kultury i nowe kraje. Zawsze gotowy do kolejnego wyzwania. Jeśli ponosi klęskę, to nieważne, nawet jeśli upadnie, bo równie szybko umie się podnieść, żeby zacząć od nowa i w końcu odnieść sukces. Jego planeta, Jowisz, reprezentuje szczęście i powodzenie. Ale żeby mieć szczęście, trzeba przede wszystkim umieć je schwytać, jak mężczyzna urodzony pod znakiem Strzelca.

Mężczyzna Strzelec i praca:
Jest charyzmatyczny, zdolny do poprowadzenia innych za sobą. Inteligentny, ma potrzebę uznania. Jako nastolatek, często jest kapitanem drużyny sportowej swojej szkoły. Jako dorosły, lubi kontakt z innymi. Docenia karierę w handlu, negocjacjach. Dobry biznesmen, o ile nie będzie wolał poświęcić się zawodom związanym z podróżami lub takimi, które pozwolą mu zwiedzać obce kraje. Animator na letnich obozach, świetny reporter, przewodnik, tłumacz albo pracownik działu eksportu, lubi przesiedlenie. I nawet jeśli nie podróżuje fizycznie, wybierze pracę, która pozwoli mu przemieszczać się w myślach: dziennikarz w dziale polityki zagranicznej, nauczyciel historii lub geografii, trener drużyny sportowej.

Mężczyzna Strzelec i miłość:
Jest zdolny pokochać nagle, do szaleństwa jak trafiony strzałą Amora. Miłość z nim rusza z ogromną szybkością. Jest uważny, bardzo zakochany i czuły. Jednak pewnego dnia się niepokoi, obawia się tego, że utkwił w miejscu. Opuszcza swoją ukochaną z dnia na dzień, prawie bez słowa pożegnania. Jest to człowiek, który ma potrzebę nieustannego odkrywania nowych horyzontów, nowych przygód. Jeśli chcesz go przywiązać małżeństwem, którego on nie potrzebuje, w najgorszym razie i tak odejdzie, w najlepszym, powoli się wypali. Fizycznie będzie tkwić przy małżonce, ale myślami będzie gdzie indziej, przy innym kobiecym ciele... Jedyna szansa, żeby go przy sobie zatrzymać to nieustannie się zmieniać, stosownie do jego potrzeb, oferując mu codziennie nową niespodziankę. Jeśli posiada dzieci, kocha je bardzo i w ich własnych odkryciach i zachwytach, widzi swoje pragnienie podróży i nowości.

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL