Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 sty 2013, o 21:06 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 2 sty 2013, o 21:02
Posty: 1
Podziękowań: 0
Niedawno miałam taki sen. Dość mocno mną wstrząsnął, przestraszył. W ogóle go nie rozumie, nie wiem co może oznaczać. Dlatego więc proszę o interpretację. Będę wdzięczna.

Sen:

Byłam w małym pokoiku wypełnionym ludźmi. Pokój znajdował się na piętrze i posiadał duże okno. Na zewnątrz już była noc. Na ulicy ktoś został zastrzelony, nie widziałam tego, ale dobrze wiedziałam, że był to mój przyjaciel Z.

Następnie znalazłam się z tymi wszystkimi ludźmi w kapliczce, rozmawialiśmy o jego śmierci, o tym jak nam jest przykro. Jakaś kobieta, mówiła, że musi zachować wszystkie wiadomości od niego na pamiątkę. Do kaplicy weszła para młoda, nie wiem kim byli, widziałam jedynie tył białej sukni. Wtedy zaczęłam płakać i czułam ból, którego nawet nie umiem opisać.

Wybiegłam z płaczem stamtąd i znalazłam się na ulicy, gdzie jeszcze leżało ciało Z. Wszędzie było mokro, jak po deszczu. Jego ciało było obrysowane białą kredą. Chodziłam w okół niego i płakałam. Czułam się tak, jakby już nic nie pozostało w moim życiu, co nadawałoby mu sens. Jakby wraz z jego śmiercią odebrano mi cały świat. Wydaje mi się, że na tym ślubie miałam być z nim - jako para.

Następnie byłam w swoim rodzinnym domu, byli moi rodzice i pies. Rodzice nakłaniali mnie do zjedzenia czegokolwiek, ale ja byłam całkowicie rozerwana. Wyszłam z kuchni i znalazłam się w innej - kuchni mojej babci, gdzie również byli moi rodzice i psy. Siedziałam na takiej głębokiej leżance i psy co chwilę przychodziły do mnie i wciąż łaskotały mnie po stopach.

Potem znowu byłam w swoim pokoju, w rodzinnym domu i dzwoniłam do swojej przyjaciółki. Opowiedziałam jej wszystko, o jego śmierci i o tym jak bardzo mi go brakuje. Cały czas ogarniał mnie niewyobrażalny ból. Siedziałam sama w starym pokoju i patrzyłam się raz na telefon, raz na komputer i wiedziałam, że już nigdy nie dostanę od niego żadnej wiadomości. Byłam wtedy na granicach rozpaczy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2013, o 10:23 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Myślę, że sama świetnie wiesz, co ten sen oznacza. Ta jego śmierć może poza tym oznaczać jak bardzo boisz sie go stracić. No i to raczej dla Ciebie nie jest tylko przyjaźń.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL