Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 wrz 2015, o 20:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 19:55
Posty: 6
Podziękowań: 0
Hej! Opowiem Wam jedną z moich historii o oduchach.
-------
Było to około 2 miesiące temu. Mam 19 lat i mieszkam z koleżanką bo rodzice wyjechali do Anglii, ale do rzeczy:
Był wieczór około 20:12. Siedziałam z koleżanką w pokoju i oglądałyśmy film. W połowie filmu powiedziałam, że ide się napić. Gdy poszłam do kuchni i poczułam nasobie czyjś wzrok. Jako osoba która nie jeden raz miała kontakt z duchami i miałam sporą wiedzę na ten temat pomyślałam, że jest wysokie pole elektro-magnetyczne, które coś takiego wywołuje.Ale stwierdziłam, że to niemożliwe bo to było inne uczucie niż przy polu. Wróciłam do koleżanki i jej o tym powiedziałam. Była zdziwiona i powiedziała, że sama tak sie czuje gdy wchodzi do kuchni. Po filmie poszłyśmy spać. O 3:08 Ala (imię mojej koleżanki) poszła podkraść chlebek.Gdy weszła do kuchni i znów poczuła to dziwne uczucie,tylko tym razem... Takie... Irytujące, drażliwe. Nagle solniczka która stała na środku blatu stórlała się, ale nie zbiła. Mimo tego, że była ze szkła. Ala wbiegła na góre z krzykiem i opowiedziała mi wszystko. Na zajutrz zadzwoniła do poprzednich właścicieli, dowiadując się, że kiedyś zmarł w nich mężczyzna (imienia nie pamiętam) który kochał gotować. Mieszkałyśny tam jeszcze przez tydzień, bacznue omijając kuchnie. Po tym tygodniu, wyprowadziłyśmy się, do jasnego, nowego, czytego mieszkania w którym mieszkamy do teraz. Niechętnie wspominamy o tamtej kuchni.
------
Za błędy przepraszam, ale piszę na telefonie. :-)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2015, o 10:22 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ciekawa historia :)
Fajnie, że jesteście świadome i się nie boicie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2015, o 13:52 

Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 13:48
Posty: 6
Podziękowań: 0
Cóż... zdarza się jak widać ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL