Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 mar 2012, o 22:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Strach nie jest jedynym wyzwaniem, któremu musimy wspólnie podołać. Jest wiele innych istotnych zadań, których trzeba się podjąć. Pokonanie strachu umożliwi nam rozpoczęcie wspólnej pracy w celu osiągnięcia zamierzeń. Wasza planeta i wasze społeczeństwo są na pozycjach aby rozpocząć wiele zmian, które podważą wiele z tego co uważacie za swoją rzeczywistość. Te zmiany będą bardzo trudne do przyjęcia dla wielu z waszym świecie i jednym z najważniejszych projektów, który musi zostać zrealizowany jest nasza pomoc tym ludziom i ułatwienie im transformacji.

Obrazek

Wy, nasi Lightworkerzy, jesteście w lepszej sytuacji jeśli chodzi o wykonanie tego zadania, niż my z naszych pozycji w wyższych sferach. Tak jak powiedzieliśmy, jest wiele zadań, którym my możemy lepiej podołać, ale ważnym jest abyście zrozumieli, że są także zadania, do których wy nadajecie się o wiele bardziej niż my. Wy jesteście tymi, którzy mogą dotrzeć do tych dusz i jasno z nimi porozmawiać. Poza tym oni mają znacznie więcej powiązań z wami niż z nami i to od was zależy w tym czasie, żeby skupić się na tych obszarach waszego życia, zwłaszcza, że czas na implementację niektórych z tych wielkich zmian jest dosłownie w zasięgu ręki.

Prosimy o wszystkie ręce na pokładzie, aby czyniły wszystko co w ich mocy, abyście robili to do czego przygotowywaliście się przez długi czas w pocie czoła, o służbę ludzkości w ich czasach potrzeby. Macie do dyspozycji wiele narzędzi i zostały one stworzone i celowo umiejscowione w waszej rzeczywistości, aby je w tym czasie spożytkować. Jesteście proszeni o wykorzystanie ich pełnego potencjału, w celu dotarcia i połączenia się z tyloma spośród waszych braci i sióstr z iloma jesteście w stanie i wyjaśnienie im co się dzieje, oraz co będzie się dziać, wszędzie wokół nich.

Jest to niezbędne, a jako kolejna faza operacji musi się to zakończyć sukcesem, zanim podjęte zostaną jakiekolwiek dalsze kroki. Wszystkie oczy są skierowane na was. Oczekujemy, aby wasz świat był gotowy, zanim uruchomimy kolejny etap naszej operacji. Przypominamy, że to nie wy czekacie na nas, to my oczekujemy na satysfakcjonujący rezultat tej części waszej misji. Wszyscy wykonujecie wspaniałą pracę i doceniamy wszystkich z was i każdego z osobna za poświęcanie waszej uwagi i najszczerszych wysiłków dla tej części zadania.

Ta część operacji osiągnie pomyślne zakończenie, nie może być innej drogi. Jedyny element to kiedy to zadanie będzie zrealizowane. Ochoczo oczekujemy na implementację następnych faz i my, Galaktyczna Federacja Światła, jesteśmy w pełni przygotowani i gotowi aby rozpocząć kolejne etapy planu.

Prosimy abyście werbowali jak najwięcej waszych braci i sióstr do pomocy w tej fazie operacji. Im więcej was weźmie udział w tym projekcie, tym szybciej doczeka się on zakończenia. Sugerujemy, że za każdym razem gdy będziecie dzielić się tymi informacjami z innymi, czy to poprzez osobisty kontakt, czy przez umieszczanie na stronach internetowych społeczności, prosili ich, aby wykonali swoją część i również podzielili się tymi informacjami z każdym w ich zasięgu. To sprawi, że piłka będzie się toczyć i stworzy efekt śnieżnej kuli, która przetoczy się przez wasz świat.

Wiecie co musi zostać zrobione, wiecie, że możecie tego dokonać tak jak i my to wiemy. Pokładamy w was nic innego, jak wiarę. Jest to jeden z najtrudniejszych faz tej złożonej operacji i zapewniamy, że gdy ten obszar działań będzie zakończony, kolejne fazy rozpoczną się szybko i każda kolejna będzie następować i układać się jak kostki domina. Nikt ani nic nie będzie w stanie spowolnić naszych postępów w żaden sposób. Niech to będzie coś do czego warto dążyć poprzez pomyślne zakończenie tego zadania, na którym obecnie się koncentrujecie. Ponownie, prosimy abyście poświęcili temu swoje skupienie i uwagę. Nie pozwólcie, aby niezliczona ilość trójwymiarowych rozpraszaczy powstrzymała was w waszych wybranych działaniach.

Wszyscy zostaliście wybrani, aby być tutaj w tym czasie i w tym konkretnym celu, i wiemy, że pragniecie zrobić wszystko co w waszej mocy dla ukończenia każdego zadania o które się was prosi. Wiemy, że nie jest to łatwe zadanie i wiemy, że wielu z was obawia się ośmieszenia ze strony innych, jednakże nie przeszkadzało wam to przed rozpoczęciem waszych inkarnacji i nie będzie wam przeszkadzać kiedy wszyscy zobaczą na własne oczy, że mówiliście prawdę. Niepokój, który niektórzy z was mogą odczuwać w tym czasie wykonując ten rodzaj pracy, jest ledwie tymczasowy i jest tylko aspektem waszych trójwymiarowych struktur świadomości. Te emocje niższych wymiarów, które wielu z was odczuwa, nie grają roli w życiu powyżej tej trójwymiarowej iluzji. Dajcie z siebie wszystko, mając to zawsze na uwadze podczas waszych wysiłków i pozwólcie, aby to zrozumienie wzmocniło wasze postanowienie i determinację w ukończeniu waszej pracy.

Pamięć o tym skąd przybyliście i jak długa to była podróż pomogą wam przezwyciężyć niektóre z wyzwań stawianych przez te trójwymiarowe emocje, które są jak płot wzdłuż ścieżki waszej podróży. Zawsze pamiętajcie, że każdy z was jest kimś więcej i kimś znacznie wspanialszym niż bylibyście w stanie to pojąć w tym czasie, dlatego spróbujcie postrzegać te osłabiające emocje jako szkodliwe i niesprzyjające dla waszej pracy tutaj, z którymi trzeba sobie poradzić dla osiągnięcia swojego maksymalnego potencjału jako Lightworker i jako dusza w waszej długiej podróży poprzez kreację. Musicie nauczyć się kontrolować wasze emocje i lepiej używajcie ich jako narzędzi w waszej nauce i wzrastaniu poprzez wasze doświadczenia. Musicie nauczyć się jak nie dopuścić, żeby to emocje was kontrolowały i kierowały waszym życiem. Musicie pokonać te emocje poprzez lepsze ich zrozumienie i pojęcie skąd się biorą i co jej wywołuje.

Próbujcie patrzeć na emocje które odczuwacie, w stanie bezstronności i nie dajcie się im pochłonąć gdy wypływają na powierzchnię. Zróbcie krok w tył i patrzcie na nie bez uprzedzenia, bez stronniczości i bez traktowania ich jako własnych. Spójrzcie na nie bez osądzania, obserwujcie i analizujcie je, widząc je takimi jakimi są ; ograniczającymi aspektami waszej podróży, które są szkodliwe jeśli się ich nie kontroluje i używa bez rozwagi.

Wasze emocje mogą być piękne, pełne znaczenia i pozytywne, ale mogą też być szkodliwe, niebezpieczne i ryzykowne dla waszej egzystencji, kiedy zaczynają wypływać na powierzchnię. Dajcie sobie chwilę na uspokojenie się, przestańcie robić to co aktualnie robicie i weźcie głęboki oddech. Pomyślcie do siebie "O, nadchodzi emocja. Jaka jest? Dlaczego ją odczuwam? I co ją wywołało?" Spróbujcie postrzegać tą emocję jako część iluzji. Nie jest prawdziwa i nie jest wam pomocna. Oddychajcie nadal i myślcie o tej emocji zanim zaczniecie działać w oparciu o nią. Powiedzcie sobie "Ja, nie działaj w oparciu o tą emocję dopóki jej w pełni nie przeanalizuję i poczekam, aż ta emocja nie opadnie zanim podejmę jakąkolwiek akcję, która może zaszkodzić moim doświadczeniom i której będę później żałować"

Proponujemy abyście czytali te słowa raz za razem dopóki nie staną się one częścią waszej psyche i nowym narzędziem, które możecie dodać do waszej dotychczasowej skrzynki z narzędziami. Używajcie go, gdy wasze emocje będą wypływać na powierzchnie i ćwiczcie używanie tego narzędzia wielokrotnie dopóki nie stanie się dla was drugą naturą i nie będziecie musieli o tym nawet myśleć, kiedykolwiek sytuacja sprawi, że zareagujecie emocjonalnie. Będzie to jeden z wielkich kroków, których dokonacie jako trójwymiarowy człowiek. Nauczenie się kontroli nad własnymi emocjami będzie jednym z waszych największych osiągnięć na przestrzeni wielu waszych inkarnacji.

Nauczyliście się wiele i wiele osiągnęliście poprzez życie w fizyczności i wiele z tej nauki, którą przyswoiliście było częścią krzywej uczenia się koniecznej do pozyskania kontroli nad emocjami. Jeśli przyjrzycie się waszym życiom, wielu z was dostrzeże jak często wasze emocje pokazywały to co w was najlepsze i jak sytuacji, które skończyły się nie najlepiej, można było łatwo uniknąć, gdybyście byli w stanie odpowiednio kontrolować wasze emocje.

Prosimy was o przyjrzenie się waszym przypadkom z przeszłości, kiedy mogliście mieć lepszą kontrolę nad emocjami i zapytajcie siebie jak to mogło się skończyć i jakiego zakończenia można było uniknąć jeśli byłbym w stanie z powodzeniem kontrolować swoje emocje. Czujemy, że możecie się bardzo wiele nauczyć z tego ćwiczenia i zachęcamy was do spojrzenia w przeszłość, ale co najważniejsze, poprzez oczy emocjonalnego odłączenia. Nie pragniemy, aby ktokolwiek z was stał się emocjonalnie przywiązany do tych wspomnień z przeszłości, zwłaszcza kiedy przeglądacie przypadki, kiedy coś nie potoczyło się dla was korzystnie. To ćwiczenie ma was nauczyć jak lepiej kontrolować swoje emocje już dziś i nie chcielibyśmy abyście na nowo przeżywali emocje, które mogą być niepokojące czy bolesne, gdyż nie sprzyja wam to wcale w lepszym samopoczuciu. Zalecamy wam zdecydowanie, abyście unikali tego i przeglądali swoje przeszłe doświadczenia poprzez spokojny i zbilansowany stan emocjonalnego
nieprzywiązania.

Przeglądanie tych przeszłych epizodów i pozwolenie emocjom takim jak wina czy wstyd na wypłynięcie na powierzchnie, może być dla was szkodliwe, dlatego jeśli doświadczacie problemów w postrzeganiu tych przeszłych wydarzeń z bezpiecznego stanu odłączenia, sugerujemy, abyście przerwali ćwiczenie i wrócili do niego później, kiedy będziecie w stanie z powodzeniem postrzegać te doświadczenia z dystansu. Polecamy, abyście powtarzali to ćwiczenie od czasu do czasu, zwłaszcza, że korzyści z tego płynące są warte zachodu. W miarę jak posuwacie się do przodu z każdym kolejnym dniem, pojawią się doświadczenia, które będą jednocześnie wyzywające i pełne przygód. Będziecie mogli czerpać z nich najwspanialszy potencjał poprzez spokój i zbilansowany stan, a można to osiągnąć tylko kiedy nauczycie się odpowiednio kontrolować wasze emocje. Oczekujemy na dzień w którym będziemy mogli się z wami spotkać i zobaczyć tą stronę was, która będzie pewnie kontrolować swoje emocje. To pozwoli nam na
znacznie bardziej korzystną współpracę pomiędzy nami i otworzy drzwi, przez które wasz nowy świat otrzyma wszystkie prezenty.


Wiele wyzwań jest na horyzoncie, które zmuszą was do konfrontacji z waszymi emocjami, a nauczenie się kontroli nad nimi będzie dla was i dla wszystkich wokół, których będziecie wspierać, bardzo korzystne. Sprostanie tym wszystkim wydarzeniom, w których obliczu stoicie, będzie wymagało solidnych umysłów, dzielnych serc i mocnych nerwów. Będziecie mogli zrobić ogromny krok ku upragnionym rezultatom, poprzez bardziej efektywną kontrolę nad emocjami, a to wszystko zaczyna się teraz, rozpoczynają pracę z nimi już dziś. To co będziesz w stanie osiągnąć zostanie przetestowane w nadchodzących dniach. Odnajdziecie nagrodę za wszystkie włożone dziś wysiłki.

Unikajcie wykorzystywania waszych ostatnich dni jako poligonu na niewłaściwe używanie niekontrolowanych emocji. Zamiast tego, wykorzystajcie stojące przed wami wyzwania jako scenę, na której zaprezentujecie wasze nowo nabyte talenty, jak na przykład pewne kontrolowanie waszych emocji. Wasz świat jest w rzeczy samej sceną i wszyscy będziecie oświetleni światłem reflektorów w czasie trwania finałowego aktu waszego przedstawienia. Będziemy z wami, gdy opadnie kurtyna i gdy podniesie się znów otwierając akt waszego nowego show.

Wszystko co nie sprzyja życiu w wyższych wymiarach zostanie usunięte, gdyż nic co jest natury niskich wymiarów nie będzie w stanie dokonać przejścia. Nie ma to na celu wywołać strach czy panikę, jako, że nie ma powodów do zmartwień o siebie, czy też o waszych ukochanych. Każdy przejdzie tam, dokąd prawowicie należy, w zgodzie z poziomem zaawansowania, i jest wiele różnych dróg, aby odbyć podróż do miejsc odpowiednich dla waszych częstotliwości wibracji. Zatroszczcie się tylko o sukces zadań, które macie do wykonania, a wszystko potoczy się dokładnie tak jak powinno, w zgodzie ze szczegółowo ułożonymi planami.

Nie pozwólcie sobie na odczuwanie strachu o to dokąd się udacie. Wszystko zawsze było i będzie tak jak być powinno. Jest idealne miejsce i idealny czas na dostanie się tam, każdego indywidualnie, dokładnie według lekcji i doświadczeń, które są dla nich przeznaczone na tym etapie rozwoju. Ten wszechświat jest perfekcyjny w swoim projekcie w tym sensie, że każda dusza otrzymuje dokładnie to czego potrzebuje do rozwoju. Kontynuujcie, mając tę pewność, że każdy otrzyma to co jest dla niego idealne, w idealnym momencie i że wszystko jest idealne w tym wszechświecie Stwórcy.

Jesteśmy dość przygotowani, aby sprostać każdemu wyzwaniu, które pojawi się przed nami i z waszą pomocą osiągniemy każde zamierzenie, w zależności od ich statusu ważności, gdy będziecie zmierzać ku Wzniesieniu. Właśnie do tego to wszystko prowadzi i o to się wszystko rozchodzi. W odpowiednim czasie, będziemy rozlegle rozmawiać o Wzniesieniu i o tym co ono dokładnie za sobą dla was pociąga, ale na ten moment, pozwólcie, że skoncentrujemy się na naciskających sprawach dnia.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 13.03.2012

Przekaz przez: Grega Giles
Przetłumaczyła: Sandra
Źródła: http://ascensionearth2012.blogspot.com & http://polishgreggiles.blogspot.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL