Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2012, o 17:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Jeden z naszych statków, który będziecie widywać częściej w nadchodzących dniach można opisać jako odwrócone "V" lub statek w kształcie bumerangu. Te jednostki mogą być naprawdę duże, są czarne, z pojedynczym rzędem dużych świateł na obu skrzydłach kształtu "V". Inny typ statku, które niebawem będziecie obserwować na waszym niebie ma okrągły kształt, jaśniejszy kolor i można go wizualizować jakbyście wzięli brzoskwinię, przekroili ją na pół i usunęli pestkę. Wklęsłość po pestce jest spodnią stroną tego statku i tak właśnie będzie to widoczne na niebie.

Obrazek

Są to tylko dwa projekty spośród wielu typów statków, które posiadamy i czujemy, że to ważne, abyście mięli jakiekolwiek pojęcie o tym czego szukać, podczas gdy my zwiększamy liczbę i jakość obserwacji naszych jednostek. Z czasem, nasze statki i wiedza o nich staną się dla was chlebem powszednim, jako, że będziemy podróżować poprzez wasz świat dosyć często, zbliżając się często do poziomu gruntu, aby spotkać się z tymi, którzy będą z nami pracować, ale również z tytuły prac nad naprawą planety i lepszym przygotowaniu jej do Wzniesienia.

Te opisy zostały stworzone przez Galaktyczną Federację Światła w celu podzielenia się z wami informacjami dotyczącymi wyglądu niektórych z naszych częściej wykorzystywanych statków. Wielu zwas,współpracujących z nami, odnajdzie się na ich pokładzie, aby następnie odbyć kompletną wycieczkę po ich wnętrzach wraz z przeglądem ich działania i możliwości. Pragniemy, aby jak najwięcej spośród was zapoznało się i przyzwyczaiło do naszych statków, dzięki czemu nie będzie strachu podczas naszego zejścia na Ziemię. Są pośród was tacy, którzy boją się jednostek operacyjnych Kabała, a my chcemy was zapewnić, że Kabał nie będzie miał pozwolenia na zakłócanie ani naszych planów związanych z Ujawnieniem, ani naszych osobistych relacji i współpracy z wami.

Ci spośród was, którzy są zainteresowani współpracą z nami, nie mają żadnych powodów do zmartwień w kwestii trików ze strony Kabała. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową i podejmiemy każdy konieczny krok, aby upewnić się o waszym dobrym samopoczuciu. Posiadamy sprawdzone metody radzenia sobie z Kabałem i ich sprzymierzonymi siłami militarnymi i podejmiemy wszelkie środki zaradcze w razie jakichkolwiek prób w zakłócaniu naszych planów. Nie macie żadnych powodów do zmartwień i stanie się to dla was jasne, kiedy pierwszy z was rozpocznie z nami osobistą współpracę. Te osoby będą dostarczać raporty dla waszego świata o ich doświadczeniach i podzielą się dowodami spędzonego wraz z nami czasu, na pokładzie naszych statków. Będzie to znak, że wszystko jest w porządku i że nie ma się czego obawiać.

Stopniowo będziemy powiększać nasz program rekrutacyjny, w miarę jak wszystko będzie się posuwać do przodu i gdy więcej z was nauczy się nam ufać i zyska pewność co do swojego bezpieczeństwa. Będziemy rekrutować z każdego zakątka waszego świata, gdyż czujemy, że jest to ważne, aby zjednoczyć ludzkość w tym historycznym czasie. Niektórzy z was spotkają po raz pierwszy w życiu nie tylko tych z innych światów, ale będziecie także odwiedzać tych z innych krajów, których nigdy do tej pory nie odwiedziliście. Będzie to potężny krok dla ludzkości w waszym świecie, która stanie się jednością z wieloma innymi, z różnych miejsc, od których byliście odseparowani przez aktualny trójwymiarowy stan. Te ściany burzą się i nie będziecie już dłużej oddzieleni od tych, z którymi pragniecie być. Będziecie jednością i będziecie posiadać swoich reprezentantów w Radach Galaktycznych jako jedna rasa, Rasa Ludzka.

Istnieli ludzie, którzy wraz z narodami wymarli w toku ich historii, jednakże to się nie przytrafi waszej rasie. Wy przetrwacie i będziecie nadal wspaniale wzrastać w waszej wspólnej podróży, połączeni w jedność. My, Galaktyczna Federacja Światła, jesteśmy tutaj licznie, aby wspomóc was w tych wyzywających czasach, aby Rasa Ludzka mogła zabłysnąć w swoim wspólnym momencie, żyć dzieląc się swoją kulturą, historią i opowieściami poprzez cały wszechświat. Właśnie to oczekuje na waszych ludzi i razem nie pozwolimy, aby cokolwiek stanęło na drodze do waszego przeznaczenia. Będą góry na które trzeba będzie się wspiąć i przeszkody, które trzeba będzie usunąć, jednakże razem dokonamy tego wszystkiego, aby wasza rasa mogła żyć i dzielić się opowieściami. A będziecie mieć o czym opowiadać.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 16.03.2012

Przekaz przez: Grega Giles
Przetłumaczyła: Sandra
Źródła: ascensionearth2012.blogspot.com & polishgreggiles.blogspot.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL