[ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 sie 2014, o 18:19 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Witajcie,

wyciagnalem trzy karty na najblizszy rozwoj spraw zawodowych,

Walet pik (odw.) Dama pik Dama trefl


w mojej interpretacji niezbyt dobrze to wrozy..

moze ktos wniesie troche optymizmu? :)

dziekuje i pozdrawiam

A jaka jest Twoja interpretacja?? Powinieneś napisać, takie są zasady. regulamin-interpretacji-rozkladow-kart-klasycznych-t1372.html
Irisa napisał(a):
2. Osoba, która prosi o interpretację kart klasycznych jest zobowiązana do: [...]
d.) Napisania własnej interpretacji tych kart ( z całego rozkładu ) - tylko nie w jednym ogólnikowym zdaniu, ale proszę się troszkę rozpisać oraz zamieszczenia odpowiedzi na pytanie
[...]



Wybaczcie ,zapomnialem o wlasnej interpretacji.

a wiec..dlatego ze walet pik z dama pik tworza podejrzane towarzystwo wnioskuje ze pojawi sie madra kobieta (brunetka) z duzym doswiadczeniem zawodowym ,ktora obieca cos w sprawach zawodowych ale niestety nic nie zalatwi .Natomiast ewentualnie moze pojawic sie tylko krotka ,dodatkowa praca (moze nawet jednodniowa) - dama trefl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 wrz 2014, o 18:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Według mnie, w najbliższym czasie Twoje sprawy zawodowe nie rozwiną się. Będzie tak jak dotychczas, a nawet gorzej - coś może pójść nie tak. Może pokłócisz się z szefem, współpracownikiem, co bezpośrednio wpłynie na atmosferę w miejscu pracy. A ta Dama Trefl może symbolizować nadgodziny w obecnym miejscu pracy?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2014, o 13:03 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
dziekuje irisa .nadgodzin nie mam ,bo obecnie jestem bezrobotny i rzeczywiscie cisza..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2014, o 12:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Nic nie pisałeś na temat, czy obecnie masz pracę, czy też nie ...
Skoro tak, to sytuacja na chwilę obecną pozostanie bez zmian. U Ciebie pojawi się mnóstwo nerwów, stresu, irytacji. Możesz skusić się i podjąć jakieś nielegalne zajęcie albo znajdziesz pracę, która nie będzie w ogolę spełniać Twoich oczekiwań.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 16:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 08:26
Posty: 132
Podziękowań: 33
Wiesz, mi przyszło do głowy ze jest w Tobie sporo checi działania i podjęcia nawet jakiegos zajecia na krotszy czas , jednak czy nie aplikujesz na stanowiska troszkę przewyzszajace twoje kwalifikacje?
Co do pytania..no faktycznie nie widac jakos specjalnie żadnego ruchu :-s


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2014, o 16:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 811
Podziękowań: 261
Według mnie bez zmian. Nic się w Twej sprawie nie ruszy. Dama trefl według mnie jest wskazówka byś zaczął działac sam w kierunku znalezienia zajęcia, bo jest nikła szansa , ale wymaga wiele wysiłku aby sie poprawiło.

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 wrz 2014, o 17:00 

Dołączył(a): 7 sty 2013, o 11:35
Posty: 46
Podziękowań: 9
Dziękuję Wam za interpretacje. Fakt, zastój w kwestii pracy, dodatkowo muszę zmienić miejsce zamieszkania. Czy znacie jakiś sposób na oczyszczenie aury..?

[edycja - poprawa błędów.]


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL