Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 108 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2012, o 17:20 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 17 mar 2012, o 17:44
Posty: 49
Podziękowań: 7
Dziękuje ci bardzo dużo sie zgadza.pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 28 mar 2012, o 21:49 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
ajka napisał(a):
o, jak wesolo;] to może i ja się zalapię na analize nicku? ciekawe, czy coś mi się sprawdzi ;]poproszę.

ajka

Cele- Liczba ekspresji
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 5/5
5 – Potrzeba wolności, zmian, doświadczania życia, mało stabilizacji.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 3/3
3 – Osoba towarzyska, przyjacielska, pociągająca, komunikatywna.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 2/2
2 – Potrzeba współpracy – podporządkowanie. Brak wiary we własne możliwości. Rola doradcy. Potrzeba dyplomatycznych rozwiązań. Duża potrzeba spokoju.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 3
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 1
3 - radość, szczęście komunikacja - 0
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 0
5 - ciekawość, witalność, energia - 0
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 0
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 0

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2012, o 19:31 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 57
Podziękowań: 7
dzieki Irisa
troszke sie nie zgadza a raczej zgadza sie mało, ale dziękuję za włożona prace w to :*

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 29 mar 2012, o 19:35 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
ajka napisał(a):
dzieki Irisa
troszke sie nie zgadza a raczej zgadza sie mało, ale dziękuję za włożona prace w to :*


Heh wszystko możliwe, to jest tylko nick więc mógł zostać wybrany całkiem przypadkiem :)
Jak pisałam wcześniej najwięcej mówi imię i nazwisko więc ten nick to można z przymrużeniem oka na to patrzeć ;) Chociaż czasami są sytuacje, kiedy nick idealnie odzwierciedla nasze cechy. Nie ma za co, służę pomocą :) :-*

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 11:47 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Mam na imie Magdalena i chcialabym interpretacje mojego nicku mwengland


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 11:50 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 2 kwi 2012, o 13:14
Posty: 3
Podziękowań: 0
To chyba łatwo sobie samemu policzyć


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 12:54 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
mwengland napisał(a):
Mam na imie Magdalena i chcialabym interpretacje mojego nicku mwengland

mwengland

Cele- Liczba ekspresji
Określa specyfikę naszego charakteru. Mówi o naszych słabościach, talentach, determinuje naszą emocjonalną, mentalną i fizyczną budowę. Podpowiada jak się doskonalić, jakie talenty powinniśmy rozwijać. Liczba określa również nasz dorobek z poprzednich wcieleń. Cele życiowe wskazane przez Liczbę Ekspresji, powinniśmy tak dopasować, aby w jej realizacji współgrała z naszą bieżącą Drogą Życia.

Cele: 3/39
3 – Potrzeba doświadczania radości życia, bycia z ludźmi – radości.

Realizacja Duszy:
Określa jak postrzegają nas inni, jakie cechy naszej osobowości są rozpoznawane przez otoczenie.

Realizacja duszy: 6/33
6 – Osoba pełna ciepła, odpowiedzialna, obowiązkowa.

Podliczba 33/6 (33 jest Liczbą Mistrzowską.)
33 – Chrystusowe Mistrzostwo – świadomy mistrz i nauczyciel. Stajesz na piedestale i uczysz innych etyki wewnętrznej:
-moje zachowanie musi być zgodne z moim systemem wartości
-komunikacji i kontroli nad własnymi emocjami
-świadomości wiecznego ucznia
-i poszanowania wolnej woli i prawa wyboru innych – (względem siebie zdrowy egoizm – nie ciągnąć na siłę nikogo za rękę).
Ta energia wyraża potrzebę służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Obdarza ogromną intuicją i dostępem do wiedzy i mądrości. Tolerancja i odwaga. Posiadacz tej wibracji – opanowując swoje ciało i emocje, staje się mistrzem i przewodnikiem. Nie zapominaj, że wywierasz ogromny wpływ na otoczenie, więc używaj go świadomie i odpowiedzialnie.

Wibracja Duszy:
Liczba ta jest związana z naszą podświadomością, a zatem z tym, o czym skrycie marzymy, do czego dążymy. Dotyczy naszych tęsknot i potrzeb. Pełni rolę wewnętrznej intuicji, która podpowiada nam, w jakiej dziedzinie życia osiągniemy spełnienie.

Wibracja duszy: 6/6
6 – Potrzeba komfortu i stwarzania ciepłej atmosfery rodzinnej. Dobry doradca. Duże poczucie obowiązku i odpowiedzialności.

Potencjały:
1 - ambicja, odwaga, inspiracja - 1
2 - łagodność, takt, wrażliwość - 0
3 - radość, szczęście komunikacja - 1
4 - pracowitość, cierpliwość, poczucie godności - 2
5 - ciekawość, witalność, energia - 4
6 - opiekuńczość, odpowiedzialność, harmonia - 0
7 - samorozwój, wiedza, duchowość - 1
8 - władza, seks, pieniądze - 0
9 - dobro, mądrość, miłość uniwersalna - 0

Brak pewnych liczb wskazuje na konieczność pracy nad wybranymi aspektami naszego rozwoju.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 12:58 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
utracjuszka napisał(a):
To chyba łatwo sobie samemu policzyć

Jeśli ma się tabelę z literami i orientację w numerologii, albo chociaż w analizie imienia i nazwiska, to można samemu liczyć.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2012, o 13:45 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Jestem pod ogromnym wrazeniem opisu jaki otrzymalam na temat mojego nicku ktorym sie posluguje bardzo duzo informacji na temat mojej osoby zgadza sie wiem ze moja osobowosc jest bardzo orginalna i wyrazista ludzie ktorzy do mnie pisza sa bardzo zagubieni oraz bardzo niedowartosciowani ja pomagam im uwiezyc w siebie oraz pomagam im usmiechem i dobra rada odnalesc to co im potrzebne do szczescia w danej chwili. W pracy jestem postrzegana jako osoba kompetentna ,pracowita,odpowiedzialna,obowiazkowa,dokladna,perfekcyjna,zaradna,pewna siebie ,wyrozumiala,cierpliwa,dokladna,ciepla,uczynna przyjacielska,to tyle na temat mojej osoby oraz na temat mojego nicku ktory pomaga mi w pomaganiu ludzia ktorzy tej pomocy potrzebuja dziekuje za opis o nicku jest bardzo szczegolowy oraz bardzo interesujacy oraz ciekawy pozdrawiam Magdalena :-h


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2012, o 21:11 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 kwi 2012, o 20:28
Posty: 44
Podziękowań: 5
jeśli znajdziesz chwilę czasu to ja też prosiłabym o interpretację :)
bardziej zalezy mi na tym nicku, z tego forum bo częściej go używam, ale jeśli nie będzie to problemem to prosiłabym również o sprawdzenie nicku Ignivorme
zastanawiam się czy oba moje nicki są do siebie zbliżone znaczeniem... a może są całkowicie rozbieżne :P


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL