Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2012, o 10:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Znacie jakieś sposoby?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, o 20:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 145
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Oczywiście, że tak. ReiKi. Wystarczy poszperać w internecie. Na pewno znajdzie się układy rąk i instrukcję co i jak. c;

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2012, o 20:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Jeśli chodzi o oczy i wzrok to metoda dr. Batesa.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 17:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2013, o 17:31
Posty: 7
Podziękowań: 5
Dr Greg Braden wspomina też O BIologii totalnej i Kwantowym dotyku :) Ciekawe zagadnienia

Biologia totalna mowi o tym że każda nasza choroba wynika z jakichs zlych przezyc ktore nasi przodkowie przekazali nam wraz z kodem DNA (wszelkie blokady, zle emocje ktore my dziedziczymy). Druga sprawa ze chorobe nalezy traktowac jako ostrzezenie ze cos sie dzieje w naszej podswiadomości niedobrego. i by się tej choroby pozbyć nalezy :


1) Poznać jej przyczynę (zdarzenie zapisane w podswiadomosci ktore ją wywolalo
2) Zaakceptowac fakt ze sie jest chorym
3) podziękować za ten sygnał i wyrazić wdzięczność za te chorobę

Wtedy choroba odejdzie :)


Ostatnio edytowano 16 sty 2013, o 18:03 przez Tomcyg, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 sty 2013, o 17:51 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Chodzi o dokładniejsze rozwinięcie tematu, więc jak możecie (Tomcyg), to rozwińcie, żeby wiedzieć o co mniej więcej chodzi w metodzie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2013, o 18:13 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Tomcyg napisał(a):
Dr Greg Braden wspomina też O BIologii totalnej i Kwantowym dotyku :) Ciekawe zagadnienia

Biologia totalna mowi o tym że każda nasza choroba wynika z jakichs zlych przezyc ktore nasi przodkowie przekazali nam wraz z kodem DNA (wszelkie blokady, zle emocje ktore my dziedziczymy). Druga sprawa ze chorobe nalezy traktowac jako ostrzezenie ze cos sie dzieje w naszej podswiadomości niedobrego. i by się tej choroby pozbyć nalezy :


1) Poznać jej przyczynę (zdarzenie zapisane w podswiadomosci ktore ją wywolalo
2) Zaakceptowac fakt ze sie jest chorym
3) podziękować za ten sygnał i wyrazić wdzięczność za te chorobę

Wtedy choroba odejdzie :)


Ciekawe to... Coś jak regresing. Cofanie się do czasu, kiedy nabyło się jakiś uraz, akceptacja go i wtedy można pracować z pacjentem pod kątem psychologicznym, znając dokładne podłoże problemu.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 cze 2013, o 13:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 5
ja czytam książkę "Kody uzdrawiania" jeśli ktoś by chciał to polecam; są w niej metody na samouzdrawianie przez modlitwę i układy rąk/energetyzowanie ciekawa i według mnie warta przeczytania


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2013, o 00:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2013, o 01:09
Posty: 23
Podziękowań: 5
Ja znam jeden swój i raczej nie jest skomplikowany,wręcz banalny a szperać w necie nie polecam bo internet kłamie nie lepiej od tv.Najważniejsze jest znaleźć swój własny sposób bo każdy jest inny i ma inny organizm czyli działa inaczej więc sposób działający może być zupełnie inny niż w książce itd.
Miałem kiedyś sporo wypadków które powinny sprawić że nie powinno mnie tutaj być nawet przy samym nadejściu na ten świat ale w tedy nie stosowałem tego co na piszę za chwilę bo za bardzo nie myślałem w tedy ale to chyba wiadomo a nawet by nie było co myśleć bo pępowina chciała mnie udusić i było trzeba cesarkę robić ale to mniejsza z tym.
Przykładowo wyrosły mi kiedyś kurzajki albo leżałem w szpitalu z połamaną czaszką złamana kość oczodołowa,wstrząśniecie mózgu 3 stopnia itd
I zawsze tylko po myślałem żeby coś znikło jak te kurzajki albo żeby szybko zrosły się kości
i tak się stało jak pomyślałem po prostu bardzo tego chciałem,nie stało się to w parę sekund czy godzin tylko w dzień czasem więcej to już zależy od problemu jaki miałem.
Moja recepta jest taka by tylko intensywnie pomyśleć o czymś czego się nie chce itd
O nic nigdy nie proszę i nie dziękuje nawet nie wiem komu dziękować czy tam prosić
a rany i inne cholerstwa goją się szybko lub znikają bez śladu i oto mój sposób,na mnie działa może dlatego że mam bardzo silną myśl umysłu ale jak pisałem trzeba szukać własnego sposobu bo kto wie zawsze można odkryć najlepszy czyli działający na każdego.
Wystarczy tylko pomyśleć.

_________________
Oni chcą mnie zobaczyć zastrzelonego,zamkniętego w klatce.
Wrócę większy,silniejszy,niezłomny i oto jestem.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2013, o 15:50 

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 15:41
Posty: 11
Podziękowań: 2
Daniel 11 napisał(a):
Moja recepta jest taka by tylko intensywnie pomyśleć o czymś czego się nie chce itd

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoją myśl, czyli jeżeli nie chce mieć jakiejś choroby to mam myśleć o niej jak najwięcej ? Wydaję mi się, że zasilanie choroby swoimi myślami tylko ją wzmocni ale to tylko takie moje małe spostrzeżenie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2013, o 16:40 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 23:38
Posty: 26
Podziękowań: 7
Kros napisał(a):
Daniel 11 napisał(a):
Moja recepta jest taka by tylko intensywnie pomyśleć o czymś czego się nie chce itd

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoją myśl, czyli jeżeli nie chce mieć jakiejś choroby to mam myśleć o niej jak najwięcej ? Wydaję mi się, że zasilanie choroby swoimi myślami tylko ją wzmocni ale to tylko takie moje małe spostrzeżenie.


Chodzi o to,aby myśleć, że tego się nie chce. Podnieść uczucia na taką rangę, że to już nam się nie przydarzy, że my tego nienawidzimy w pozytywnym aspekcie tej sprawy itd. Bo dla jednych choroba jest zła, a dla innych choroba jest wynikiem czegoś tam i sama w sobie nie jest zła. Ale zawsze jest odstępstwem od zdrowia. Jak dla mnie lepiej jest się skupić na odwrotności. Czyli, gdy jesteśmy chorzy, myśleć o zdrowiu, że wyzdrowiejmy itd.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL