Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sny o wodzie
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 20:25 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Uriel, specjalnie dla Ciebie zakładam temat i proszę o interpretację :)
Pewne symbole przetłumaczyłam sobie już, ale chciałabym porównać z Twoją interpretacją.

Śniło mi się, że płynęłam kanałem w obrzydliwej wodzie, brudnej, miałam wstręt, że muszę w niej przebywać. Płynęłam z lekkim prądem, w połowie na jakiejś poduszce a po nogach "miziały" mnie rośliny wyrastające z dna. W pewnym momencie miałam skręcić w drugi kanał, ale prąd nagłym zrywem poniósł mnie prosto, na szczęście udało mi się zawołać do jakiejś dziewczyny z brzegu, żeby podała mi rękę i mogłam wyjść. Na wysepce kolega buty zostawił - mokre, pomarańczowe (takie jak bluzka tej dziewczyny). Obmyślałam jak się dostać do celu, żebym nie musiała wchodzić już do tej wody, ale dookoła był bardzo gęsty las. A co najlepsze - płynąc tak tym kanałem zauważyłam dziwne rośliny na powierzchni wody, kształt nie do opisania, idealnie symetryczne i jaskrawo-zielone. Piękne. Zachwycałam się nimi.

Na razie jeden, ale sny o wodzie bardzo często mam, więc jak masz ochotę to napiszę więcej :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sny o wodzie
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 20:29 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 kwi 2012, o 21:19
Posty: 46
Podziękowań: 1
Witaj w klubie, ja sny o wodzie mam niemal codziennie, zawsze w tle musi być jakiś staw basen jezioro czy wanna, nie wiem co to może oznaczać?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 20:42 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
Ewelina, zaczne od tego że miałaś skręcić a prąd Cię porwał prosto, lecz dziewczyna Ci pomogła.
Oznacza to że będziesz mieć problemy, które daleko zajdą, lecz otrzymasz pomoc, od osoby której nie znasz, lub nie oczekujesz że akurat jest w stanie pomóc. Co do roślin kolor zielony jest jak najbardziej pozytywny, ciepły, czyli dobro i spokój. Co do tego chłopaka, uważam, że może być to w pewnym sensie brat tej dziewczyny, lub chłopak coś na ten styl.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 20:43 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
Ewelina, Klaudia, co do samego śnienia o wodzie, sprawdźcie sobie jaki jest wasz żywioł, bo jeśli woda to dużo rozwiązuje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 20:56 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Uriel napisał(a):
Ewelina, Klaudia, co do samego śnienia o wodzie, sprawdźcie sobie jaki jest wasz żywioł, bo jeśli woda to dużo rozwiązuje.


Mój to ogień zdecydowanie.
Ja myślę, że stan wody odzwierciedla to co się dzieje w duszy człowieka. Stan emocjonalny itp. Zinterpretowałam to w ten sposób, że prąd to kierunek, w którym idą wszyscy ludzie, ja chciałam iść innym, ale prąd mnie porwał dalej, ale niedaleko, czyli tak jak otoczenie uważa, że powinno "sprowadzić na ziemię". I tak chciałam wrócić z powrotem na swoją drogę, więc myślałam jak się tam dostać. Brudna woda mogła symbolizować napięcie albo jakiś wewnętrzny chaos.
Kolor pomarańczowy - zwróciłam na niego uwagę. Symbolizuje uczucie lub związek, ale taki jakie masz odczucia podczas całego snu, czyli ja miałam negatywne i tak też wyszło. Poduszka, na której płynęłam ma właśnie znaczenie pomocy w trudnej sytuacji :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 20:59 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
Wiesz to też tak bywa, że interpretując kogoś jest ciężko. Gdyż nie zna się tej osoby, a niektóre sny, potrafi zinterpretować tylko właściciel.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sny o wodzie
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 21:10 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Zgadza się, ja korzystam z dwóch senników i wybieram intuicyjnie znaczenie, wiem, że tak jest najtrafniej. Jeśli komuś interpretuję, to staram się dopytać o pozornie nieistotne szczegóły, np. kolor czegoś, jakiś przedmiot niepasujący do reszty...

Ostatnio śni mi się czysta woda, także cieszę się :)

A wiesz może co oznacza łóżko we śnie? Śni mi się zawsze w białym kolorze, w sensie że pościel/nakrycie/tapicerka jest biała...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 21:22 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
leżysz w tym łóżku, śpisz ? puste łóżko ?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 21:28 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Uriel napisał(a):
leżysz w tym łóżku, śpisz ? puste łóżko ?


1. Raz miałam sen, że sąsiadka się wyprowadzała i robiła straszny hałas, w końcu postanowiłam tam pójść sprawdzić co się dzieje. Zaprosiła mnie i powiedziała, że mogę sobie wybrać które chcę meble. Były tam jakieś wersalki, fotele, rozkładane chyba wszystkie. Najpierw pokazała mi zdjęcia, wybrałam białe rozkładane, ale w rzeczywistości wyglądało trochę gorzej ;) Po czym stojąc taka niezdecydowana jakiś inny sąsiad stwierdził, że je bierze i zaczął się po nim "tarzać" ;) razem ze swoim psem :) Pies wywąchiwał to łóżko ogólnie, ale był przyjazny.

2. Pokój hotelowy, w którym jest 6 łóżek, wszystkie z białą pościelą. Takie pojedyncze, ale dwa złączone. Miałam sobie wybrać które chcę, a mi było obojętne, byleby nie spać koło żadnego faceta...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 3 wrz 2012, o 21:39 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 13
Ewelina napisał(a):
Uriel napisał(a):
leżysz w tym łóżku, śpisz ? puste łóżko ?


1. Raz miałam sen, że sąsiadka się wyprowadzała i robiła straszny hałas, w końcu postanowiłam tam pójść sprawdzić co się dzieje. Zaprosiła mnie i powiedziała, że mogę sobie wybrać które chcę meble. Były tam jakieś wersalki, fotele, rozkładane chyba wszystkie. Najpierw pokazała mi zdjęcia, wybrałam białe rozkładane, ale w rzeczywistości wyglądało trochę gorzej ;) Po czym stojąc taka niezdecydowana jakiś inny sąsiad stwierdził, że je bierze i zaczął się po nim "tarzać" ;) razem ze swoim psem :) Pies wywąchiwał to łóżko ogólnie, ale był przyjazny.

2. Pokój hotelowy, w którym jest 6 łóżek, wszystkie z białą pościelą. Takie pojedyncze, ale dwa złączone. Miałam sobie wybrać które chcę, a mi było obojętne, byleby nie spać koło żadnego faceta...


1 sen zinterpretował bym tak: wybierasz łóżko , facet z psem się na nie wwwala, oznacza to że ktoś będzie chciał wejść "butami" w twoje życie.

2.Posłane łóżko oznacza- uporządkowanie spraw, które zdawały się ciągnąć w nieskończoność.
Podwójne - założysz nowy bardzo pomyślny interes, czyste i białe łóżko oznacza zakończenie zmartwień i kłopotów

uważam, że pierwszy z 2 jest powiązany na zasadzie snu proroczego z ukrytym przesłaniem. W pierwszym ktoś się wtrąca w twoje życie, z czego wynikają problem, lecz 2 przynosi rozwiązanie problemów, spokój.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL