Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 sny
PostNapisane: 22 gru 2012, o 20:22 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Snił mi się mój ukochany...Nie jestem z nim w zwiazku ale w tym śnie byliśmy razem co mnie zdziwiło... ale pozytywnie Trzymaliśmy się za ręce i mówił że będziemy razem, ze stworzymy rodzine, bedziemy miec dzieci... W tym śnie wydawał mi się taki stęskniony, patrzał na mnie z taką miłością...
Zawsze chociaz sen był miły to on sprawiał wrazenie takiego obojętnego... ale w tym śnie było inaczej...

I w pewnym momencie wziął 2 lampiony takie co sie do nieba puszcza
zapalił , podał mi mój i pomyślałam życzenie... chyba to żeby mnie pokochał....
i puściliśmy te lampiony do nieba...

I drugi sen z jego udzialem

Śniło mi sie ze stoimy naprzeciwko siebie i spogladam gleboko w jego niebieskie oczy w ktorych odbija sie niebo... Mowie mu ze w jego oczach widze raj, ze bardzo go kocham i ze jest dla mnie wszystkim czego potrzebuje. Przytulamy sie.
Patrzac w te jego oczy bylam taka szczesliwa... normalnie jak zahipnotyzowana... ahh...
W jego oczach bylo widac male biale obloczki...


Bardzo prosze o pomoc i z gory dziękuje


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 sty 2013, o 10:23 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1300
Podziękowań: 556
Witaj truelife, wiem, że późno piszę, ale teraz natrafiłam na Twój sen. Myślę, że to ukazuje idealnie Twoje pragnienia co do tego mężczyzny. Mam nadzieję, że zrobiłaś jakiś krok w kierunku tego, żebyście byli razem..? Bo tak marzyć i śnić tylko, to trochę platonicznie. Może to ma Cię pchnąć w tym kierunku.
Pozdrawiam :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 20 sty 2013, o 18:57 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2013, o 17:31
Posty: 7
Podziękowań: 5
Witajcie
Być może ten sen jest tez projekcją jego podświadomych pragnien w Twoim Śnie - Bo jeśli On CI ten Lampion podaje to być moze tak ze chce Jakoś Tobie wskazać drogę do SIebie - być może jego "obojętność" jest powierzchowna , może jest nieśmiały


POzdrawiam



Tomek


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 21 sty 2013, o 15:32 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Odpowiedź na te wszystkie sugestie znasz tak naprawdę tylko Ty i Twoja intuicja, truelife. Byłabym ostrożna w "dorabianiu" rzeczywistości, choć każde z przedstawionych tutaj rozwiązań może być prawdziwe. Wycisz się i zajrzyj do środka.
Widać na pewno w tym śnie, że go kochasz, a o miłość warto walczyć.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2013, o 11:04 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Kocham i to baaardzo :)) Oczywiscie ze robie cos w tym kierunku tylko ze on albo jest niesmialy albo nie zainteresowany. To byla milosc od 1 wejrzenia, czuje tak jakbym przyszla na swiat zeby go odnalezc... Juz 2 lata sie o niego staram, ale on zwiazku chyba nie chce... To tak jakby nasze dusze wiedzialy ze jestesmy sobie przeznaczeni ale on nie slyszy glosu swojego serca... A moje serce na sama mysl ze moglabym go przestac kochac okropnie boli... Tak jakby mi ktos je chcial wyrwac...

Ale nadal wierze ze kiedys bedziemy razem i nie poddaje sie bo taka milosc zdarza sie tylko raz....

Czytalam o milosci karmicznej. Wydaje mi sie ze to moze być to... Moze w poprzednim wcieleniu go zostawilam i teraz zeby odzyskac jego uczucie musze sie postarac...? Śniła mi się kiedyś taka stara książka którą znalazłam w komórce... siedzialam z nim i przeczytałam "Będe Cie kochac nawet po śmierci" czy coś w tym stylu... wiem ze brzmialo to jak przysiega malzenska... No i po tych słowach tak spojrzelismy na siebie jakbysmy sie nie widzieli z tysiace lat i sie przytulilismy... Co o tym sadzicie? Dzieki za odpowiedz :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lut 2013, o 12:45 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1300
Podziękowań: 556
Myślę, żebyś sprawdziła czy macie związek karmiczny ;)
Swoją drogą... cierpliwa jesteś :) Zawsze mnie fascynowało coś takiego.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 15 lut 2013, o 13:15 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Bo "Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest[...]" :)
Ja sobie bez niego nie wyobrazam zycia, po prostu wiem ze "to Ten" :)
Bede czekac nawet 5 lat jak bedzie trzeba :)
A nasze relacje sie stopniowo poprawiaja :)

A co do zwiazku to sprawdzalam

Cytuj:
Nie ma między wami związku karmicznego. Może być natomiast duże przyciąganie, Ty możesz iść w jego kierunku, może Cię do niego ciągnąć, może masz się od niego uczyć, rozwijać pewne cechy. Ani Ty ani pan nie macie żadnych długów Karmicznych w Drodze Życie, to jest o tyle łatwiej, że nic nie musicie cały czas przepracowywać, zwracać na to uwagi i się męczyć. Długi - liczby karmiczne są, ale będą na was działać w poszczególnych latach.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 15 lut 2013, o 16:55 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Ja też podziwiam czekanie, choć z wiekiem jest coraz trudniej. Czasem życie samo nań tak układa świat, że czekamy, a czasem stawia na drodze inne osoby. To moim zdaniem determinuje decyzję i trwanie w postanowieniu.

Możliwe, że się na coś umowiliscie, mimo że nie ma karmy.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 15 lut 2013, o 22:17 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
No łatwo nie jest ale o tyle dobrze ze moja miłość nie gaśnie lecz stale wzrasta... i z tym w parze idzie nadzieja i wiara, i to mi chyba pomaga czekac i przetrwac...

Historia jak z bajki hehe ;) ciekawe czy zakonczy sie happy endem :) jesli tak to chyba ksiazke o tym napisze :D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 16 lut 2013, o 14:15 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2012, o 18:30
Posty: 101
Podziękowań: 34
Jeśli w tym wszystkim nie zapomnisz o sobie. Życzę powodzenia i trzymam kciuki :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL