Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: 2 sny
PostNapisane: 1 mar 2016, o 06:13 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Z PRZED WCXORAJ NA WCZORAJ.
Śniło mi się ze byłem w swoim pokoju i nagle ktoś zapukał i wtrdy dostałem starą komodę
Po włożeniu ciuchów zauwszyłem duże pająki ,robaki i ktoś mnie ostrzegął bym był sam w ferie
Dzisiaj śniło mi się ze z kimś wchpdziłem na gore krętą drogą
Kiedy już wszedłem okazało soę zze to cmentarz i grób na wzniesieniu brakowało imienia i nazwiska a także kamienia ,został rozbity. I ten ktoś kto ze mną szedł miał złote naramienniki i włożył je do tej dziury
Na ulicy słychać było msze świętą
We śnie mowie do tej osoby szkoda mi tych grabaży a ta osoba mowi tak ktoś umarł
Miał brązowe włosy


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2016, o 10:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Kreta droga, może lubisz komplikację ale ważne że idzisz do góry.
Cmentarz i te wędrówki które zapewne się zaczną pojawiać, to jak info, obraz czasami element źródła kiedy się coś uzdrawia oczyszcza, przyczyna leży gdzieś w poprzednich żywotach zdarzeniach. Polecam się nie zatrzymawac zbnyt się nie zastanawiać, aby mogła przeszłość się uwalniać, odchodzić.
A czemu Ci szkoda grabarzy ? Przecież to ich praca, śmierć jest elementem życia, ćwicz "brak zdania " chodzi o to że jak coś widziesz , lub coś się dowiadujesz nie traktuj tego emocjonalnie potraktuj to jako "infomacje ". Im szbyciej przestaniesz osądzać - ( uważać że coś jest dobre a coś złe ) tym lepiej dla Ciebie.Ok, jeśli coś słyszysz i Cię to porusza emocjonalnie, to dowiedz się czemu.

Nie wiem jak to będzie z Tobą, i jakie zdolności Ci się pokarzą, pamiętasz tą Panią co Cie pacnęła w glowę, otworzyła Ci 3 oko. Kim będziesz i co będziesz robił nie ma pojęcia, jest to na ta chwilę istotne, ale coś Ci powiem.

Praca nad emocjami i uzdrawianie ich, służy paru rzeczą.
Osoba która widzi poza zmysłowo, jasnowidzi w takim stopniu i dostaje takie informację w jakim stopniu sobie radzi, jakoś odbiornika jest ważna. Jak się czyta osobę i wyświetla się wcielenie w formie kata, myślisz że osoba która widzi najczęściej na tyle jest rozwinięta że nie osądza.
Jasnowidzenie i widzenie to bardzo ciekawy temat, ważne i podstawą jest zacząć od siebie i uzdrowienie siebie aby nie wyświetlać obrazu na innych.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 2 sny
PostNapisane: 1 mar 2016, o 16:41 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
We sńie nie cciałbym dzwigać trupa pod tak krętą drogę dlatego on odpowiedział ze ktoś umarł


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL