Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Senna siecxka
PostNapisane: 28 lut 2016, o 20:53 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Siemanko
A tej nocy sniło mi się ze
Kąpiel brałem w niekomfortoeym miejscu .
Małe pomieszczenie z okienkiem i 4 stopniowa zasłona ,kazdy stopień jak miniówka .
Pózniej biegłem na autobus ,spotkałem małą dusze ktora biegła na ten autobus .
Chłopczyk wszedł i ja za nim,był to autobus numeru 11 .Kontroler chciał mi wcisnąć mandat kiedy kupywałem bilet.I co ciekawe miałem tak ogromną sumę 5 w portwelu .Byłem ubrany w rzeczy ktora nosze na codzien .I portfel był mój .
Pozniej znalazłem soę w rajdzie z blondynką w jednym samochodzie -€Dakar mają tam po II stronie?Jechałem i stopniowo wyprzedzałem przeciwników ,a było ich mnóstwo .Śniła mi się też moja dziewczyna jak uczyłem ja grać w jakąś grę z helikopterem .
A poźniej znów przeskocxyłem sobie do doakaru i jechałem po takiej trasie gdzie koniec był w basenie trzebabyło biec do mety .Na koncu znów spotkałem chłopczyka .


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2016, o 10:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Żadna sieczka,
Kapiel - oczyszczanie
stopnie - poziomy
Mała dusza - dusza dziecka
liczka 11 - liczba mistrzowska poczytaj sobie ogólnie sa to podwójne obciązenia więc sie za bardzo nie ciesz:P
Mandat -kara , kontroler - osoba strzegąca jakiegoś prawa.
Rajd z blądynką, Rajd śwadczy o bardzo szubko zachodzących procesach i tepie rozwoju duchowego. to taka symbolika pokonywania danej drogi pracy nad sobą.
Znów rajd, koniec basen- woda -emocję -oczyszczanie . Znów dusza chłopczyka , możliwe że ta dusza to Ty sam.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL