Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 mar 2013, o 16:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 mar 2013, o 16:27
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam! Śniło mi się dziś ze trafiłam do jakiegoś obozu gdzie torturowali, bili młode dziewczyny ( nie pamiętam dokładnie). Udało mi się uciec i biegłam po drodzę, spotkałam mężczyznę który chciał mi towarzyszyc w podróży. Biegnąc pod górkę zauważyłam znowu obóz i tam widziałam jak "rzucali młoda dziewczyną tak wysoko do góry bałam się ze mnie znajdą , wiec pobiegłam w inna stronę. Zobaczyłam jakąś chatkę postanowiłam wraz z nieznajomym wejść tam i sie schować , zobaczyłam zza okna ze dom należy do zakonnicy która rozmawiała z jakimś mężczyzna. ( on chyba dawał jej jakiś worek zboże czy cos i ona mowila ze współczuje dziewczyna krzywdzonym i wiem ze potem leżałam na łózko a ta zakonnica tak jakby chciała mi pomóc . I tutaj sie obudziłam sprawdzalam w seniku hasło "zakonnica i pisało rozstanie z ukochanym " mam narzeczonego i jakoś mnie to przeraziło bo bardzo się kochamy, a jeszcze mysle czy to nie ma z zwiazku z tym ze w niedziele opuściłam msze świeta..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 mar 2013, o 22:13 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1300
Podziękowań: 556
Dzisiaj przyśni Ci się kolejny sen, bo zalogowałaś się na ezoterycznym forum (grzech). I nie pomoże msza. Spowiedź i egzorcysta - to będzie najlepszym rozwiązaniem.
Musiałam...

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL