Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2016, o 08:05 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Tej nocy ...
Pomyślałem przed snem ze chciałbym z tobą pogadać przewodniczko o kilko sprawach
Zrobiłem wcześniej co mi napisano
Obudziłem się o 2 w nocy ,wyrwany przebudzając sie slyszałem głosy -{Rownie dobrze to mogły byc osoby z pod bloku )
Zasnąlem i zaczeło się
Pamiętam jak zawsze opowiadałem dowcipy,śmieszne sytuacje --->>Jestem skryty dlatego mało osób mnie z tego powodu zna ->A zarzucicie mi nawet niską samoocenę.Bo zeby wyjść do ludzi trzeba mieć :
->wszystko w de
->Nieprzejmować się -Ja nieposiadam obu.
I opowiadam i tak ide ide ->byłem na mieście Śmiałem się po usłyszeniu teź dowcipow .
Opowiadałem sytuacje jak dwoch mlodych chlopcow było pijanych do tego stopnia ze chodzi prosto nie potrafili i ich poziomicą była sciana ->A co smieszne jak zobaczyli rodzicow z paniki nagle zaxzeli biegnąc do domu i jede wywrocił sie Uderzając o drzewo...Tak, głową ..II zas biegł tak szybko ze wbiegł do klatki i zasnął na schodach ->II dzien mowie w stylu
Panie kierowniku....
Niechodzi o alko,al..Alkohol ..
Chodzi o jedzenie ..
Śmiałem się i opowiadałem kawały
Wrociłem do domu

Ale ..Pamiętacie takie lustra ;;gdzie z jednej strony widać co sie dzieje ale kiedy patrzysz na nie z zewnątrz to widac tylko twoje odbicie ?
Byłem w domu
II osoby ze sobą gadały pytania były ale te same co ja chciałem zadać ,odpowiedzi były rownież do mnie
Pamiętam jak zadano pytanie o dziewczynach i mowi "Jestes fajny chłopak ;ale zagubiony nawet nie wiesz ile dziewczyn cie pragnie .."Jestem osobą z nidką samooceną dlatego nie traktujcie tego jakbym to zmyslał.
Pod koniec snu Władnie sytuacja powyzej
Światło było zółte ;wrecz dziewcze zasłoniła zasłone ..
Mowiąc mi pytania i odpowiedzi
Siedziała w spodenkach i długiej koszulce na łóżku wraz z tym kolesiem ,ktora była jak interpretuje tylko kukła by ktos mogł ze mną pogadać
Podkoniec sciągneła tą koszulke trzymajac piersi rękami swoimi ->We snie była rownież mowa o wytrysku ale nie chce tez mowic
->Sytuacja z wytryskiem była jyz pi sciągnięciu koszulki -Nw to była migawka ,połowa snu jest wyrwaba z kontekstu jak czytacie .
Kiedyvta osoba wypowiedziała ostatnie słowa obudziłem się...
Długie włosy ,szminka na ustach uta pełne takie troszke jak od gwiazd z holiwood .

Kolor włosow ?-Nie pamiętam
MŁODA dziewczyna 20-22 lata ...
Rysy twarzy moge ja narysowac ale wypadało by wcześniej to potrafić ..
Tyle :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2016, o 12:17 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
Wcale nie trzeba mieć wszystkiego w de, żeby wyjść do ludzi, wystarczy trochę poczucia humoru i bycia sobą, trzeba umieć się z siebie czasem pośmiać :) Bo kiedy ciągle się przejmujesz, przyciągasz sytuacje, w których będziesz jeszcze bardziej się przejmował.

Co do snu - klasyczny sen z użyciem energii seksualnej.

Pamiętam jak zadano pytanie o dziewczynach i mowi "Jestes fajny chłopak ;ale zagubiony nawet nie wiesz ile dziewczyn cie pragnie .."
Chciałeś, żeby przewodniczka Ci coś powiedziała, to masz :P

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2016, o 13:20 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
No wiesz i wypowiadajac te słowa miałem to w de bo myslalem nawet niebodpowie..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 11:46 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1472
Podziękowań: 590
A jednak odpowiedziała :) Możesz z nią rozmawiać kiedy chcesz.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL