Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: sen o ślubie
PostNapisane: 11 lut 2013, o 22:58 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 lut 2013, o 22:54
Posty: 1
Podziękowań: 0
Hej,
Wychodzę za mąż we wrześniu. Jestem z moim narzeczonym ponad 7 lat więc bardzo dobrze się znamy i na prawdę mocno kochamy.

Dzisiaj śniło mi się że była u mnie wróżka i powiedziała mi, że ślub się nie odbędzie pomimo tego, że wiele kosztowało mnie to pieniędzy ponieważ ślub zamieni się w pogrzeb.

Z kolei kilka dni temu śnił mi się dzień mojego ślubu. Ja byłam ubrana w białą suknię i byłam z gośćmi weselnymi na sali ( sala wyglądała jak moja uczelnia a goście byli ubrani normalnie, tzn. poaowie standardowo w czarnych garniturach panie w kolorowych sukienkach). Oprócz gości cały budynek szkolny był pełen. Goście świetnie się bawili i byli już pijani wszyscy. Nikt nie zwracał uwagi na mnie w tym śnie. W pewnym momencie zorientowałam się, że nie było jeszcze ślubu. Nie było też mojego narzeczonego ani naszych rodziców. Dlatego też pojechałam do domu (do innego miasta) autobusem ( w sukni ślubnej). Tam zastałam moją mamę najzwyczajniej w świecie gotującą obiad. Kiedy zwróciłam jej uwagę, że może ubrała by się jakoś bo jet mój ślub i nie zdążymy na 14 do kościoła , ona coś tam do mnie powiedziała i dała mi kanapkę do zjedzenia i dalej zajmowała się swoimi czynnościami. Jedząc kanapkę popatrzyłam na zegar i była 14.15. I na szczęście się obudziłam.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL