Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 paź 2016, o 08:28 

Dołączył(a): 11 paź 2016, o 10:31
Posty: 3
Podziękowań: 0
W snie pojawia sie chlopak na którym mi zależy, nazwę go X. On jakis czas temu związał sie z inną dziewczyną. Sniło mi sie, że jestem u babci w domu i przyszedl on. Rozmawialiśmy siedząc na łóżku, wersalce. Był poważny. Byla tez jakaś kobieta z małym dzieckiem i przylozyla je do piersi żeby nakarmić i cos powiedziała a X to skomentował, że też go to niebawem czeka (coś takiego). Chyba mnie to zasmucilo ale nie spytałam o to. Potem jakoś ciężko nam rozmawialo się. Chyba chcieliśmy rozmawiać a nie potrafiliśmy. Popatrzylam na pokój i nie dostrzegłam łóżeczka czy też wózka dla jego dziecka i pomyślałam że to dopiero muszą być początki ciąży skoro nie ma tych rzeczy. Potem usiedlismy przy stole. Siedziała tez moja mama i X na jej pytanie odpowiedział że spodziewa sie dziecka. Zapytałam go na kiedy ma termin porodu. Odpowiedział, że na 4 października na to ja ze to już po terminie jest i wyszłam ze łzami. Pomyślałam też że pewnie teraz bedzie mieszkał gdzie indziej. Na ogrodzie babci były jakies prace, ludzie. Poszłam do lasu. Spotkałam moja ciotke i opowiadam jej o X a ona że to może początki ciąży i wszystko jeszcze dobrze ułoży się. Ja mówię że to nie początki i idę dalej w las (las w realu rośnie koło babci domu). Widzę ze ktos idzie za mną i pomyslalam ze to X ale to nie był on. Potem pomyślałam że chcę wrócić do domu i zobaczyć go i gdy pospiesznie dotarłam do ogrodu to nie wiedziałam czy on już poszedl. Popatrzylam na drogę ale nie widziałam go wiec nie mógł jeszcze pójść. Koniec


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL