Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sen podrozy
PostNapisane: 27 lut 2016, o 06:53 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Śniła mi się podroz
Tramwaj i pełno w nim ludzi Kurs
Częstochowa do blachowni
To znaczy ze nadal kontynulował będe podróż
W blachowni nic nie znajde .
I dlatego tramwaj zawrócił ,była też kontrola bilet9w i wyszedłem i następnym razem je kupiebi we śnie i w rl
Bo zazwyczaj nie kupuje ,zarazem interpretacja tego snu mowi mi bym uważał na tych w tramwaju Kontrolerów .
Wnioskując będe nadal jechał i jechał
Ale śniło mi się tex ze gdzieś dojechałem i kupiłem ziemniaki i je obrałem i umyłem
Co to moze oznaczać
Mi kojaży soebz feniksem symbolem odrodzenia
Czemu?
Najłatwoej zrozumiecie gdy to opowiem
Ziemniak jest,gnije ,na wiosne znów rosniej itd..
Ale zauwazam wiele rzeczy w taki małych jak ziemniak ,kiedy to inni nie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 mar 2016, o 10:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
do tego fragmentu:
,zarazem interpretacja tego snu mowi mi bym uważał na tych w tramwaju Kontrolerów .

Z tą jazdą na gapę, środek lokomocji , pomaga się przemieszać dlaczego postrzegasz kontorlerów że masz na nich uważać.
Zastanów się co Ci daje to że jeżdzisz na gapę i napisz mi to tu, tylko szczerze.

Ziemniak mi się akurat nie kojarzy z feniksem, ziemniak to ziemniak , ale warzywo które rosnie w ziemi , która ziemia oczyszcza a zarazem to warzywo które rośnie pod ziemią a światło dostarcza jej łodygi z zewnątrz , jest bulwą , za razem korzeniem .I tym się karmisz , to symbolika.

Karmisz się czymś co rośnie w ciemności, a warzywo ( symbolika owocu ) czerpie i wzrasta w świetle.

Spójrz na mój sposób, rozbrania tego symbolu i ucz sie tak poznawac swoje symbole.
Energia Feniksa gdyby się miała by Ci się ukaząc, pojawiała by się w formie ptaka , jest bardzo dużo symboli wpsólnych, społecznych.
Symbole sa proste. I w pierwszej kolejności opierasz się na odczuciu, potem rozbieraż symbolk jeśli nie wiesz co dla Ciebie znaczy, a jak rozpiszesz symbolikę srpawdzasz czy ma to sens.
Jezyk snów nie jest taki normalny jakim sie posługujemy, ale z czasem można się go nauczyć.
I żadnych senników u Ciebie, sam masz patrzeć co dla Ciebie coś znaczy.

Spójrz jakie masz pierwsze skojarzenie , o ziemniaku i dobrze że to napisałeś , zmiemniak od razu kojarzy Ci się z gniciem ( zepsute jedzenie )
I nie prawda że zgniłej bulwy coś wyrasta, nie bo jak coś się rozkłada to się rozkłada.
Ja o roli mało wiem, ale ziemniaki sadzi się na wiosnę i one nie gniją i się nie odradzają .
Dasz radę to przełknąć ? że Cię poprawiłam ? nie podchodz do tego emocjonalnie tylko się obserwuj i ucz.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sen podrozy
PostNapisane: 1 mar 2016, o 16:39 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
No zjadłem to będe spokojny :))


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL