Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 paź 2016, o 23:35 

Dołączył(a): 20 paź 2016, o 23:26
Posty: 1
Podziękowań: 0
Dobry wieczór.
Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji snu.
Otóż, jakiś czas temu przyśniła mi się prababcia, któa nie żyje od 3 lat. Byłyśmy w jej mieszkaniu, zaprosiła mnie do pokoju dziennego i usiadła na ulubionej pufie, po czym wyjęła 3 złote błyskotki: łańcuszek ( wyglądał podobnie jak ten z linku tylko miał mniej iglic). Przy łańcuszku powiedziała, że to należy do mojej mamy. Później wyjęła złotą bransoletkę z listkiem i powiedziała, że należy to do mojej babci. Na końcu wyjęła złoty pierścionek z czerwonym oczkiem i powiedziała, że to należy do mnie. Wzięłam pierścionek do ręki i się obudziłam. Nie potrafiłam znaleźć sensownej interpretacji tego snu, a dodam, że prababcia śniła mi się zawsze, kiedy miało się wydarzyć coś ważnego w moim życiu. Sen miałam około pół roku temu, do tej pory nie wydarzyło się nic spektakularnego i nie rozwikłałam zagadki pierścionka z czerwonym oczkiem. Pytałam rodziny, myślałam, że może coś kojarzą, ale nic z tego.
Proszę o pomoc, nurtuje mnie symbolika snu oraz to, jak zostałyśmy z mamą i babcią przypisane do biżuterii.
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lis 2016, o 10:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
złoto w symbolice i właściwościach jest ok, to tak jakby wam coś ofiarowała ale kwestia czy to było korzystne i jakie miało znaczenie myślę że komuś z zewnątrz trudno by dociec, prawdy. Bazu na swoich odczuciach.
To symbole w śnie ale z drugiego punktu widzenia energia.
Może Babcia chciała coś przekazać.
Łańcuszek wieszany na szyi - znajduję się tam czakra gardła jak i wola. Łańcuszek , łańcuch - przywiązanie ( jest różna symbolika , można i coś spoić ?? może to jakies pokoleniowe sprawy, może cos Babcia nie skończyła i w formie łancuszka dała córce ?
Babci bransoletkę z listkiem, nosi się na nadgarstku - dłoń to działanie, po założeniu branzoletki to jak przywiazanie do czegoś, liśc dobrze świadczy bo to może być symbol natury.
Pierścień z oczkiem, czerwony mmm... myślę że może chodzić o rodzaj mocy, ponieważ palce wskazują nadają kierunek i mogą służyć jak i róźdzka jako wzmocnienie woli.
Tu masz pokazaną linię kobiecą. Przemiana może odbyć sie wewnętrznie więc lepiej może przestać czekać i uważać aby samemu czegoś nie stworzyć.
pozdrawiam,

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL