Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2016, o 19:46 

Dołączył(a): 7 lut 2016, o 19:36
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam, ciagle mi sie śni, że pakuje walizki i sie śpiesze..co to moze znaczyc? /:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 17:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2016, o 15:32
Posty: 10
Podziękowań: 1
Uciekasz przed czymś. Mam nadzieję, że nie przed wojną, która się zbliża

_________________
Jak Zarabiać w Branży Medycznej Wartej 122 500 000 000zł?
http://dominikjedrzejczak.pl/jak-zarabiac-w-branzy-medycznej-wartej-122500000000zl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2016, o 21:28 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Wojna w Europie?
Nie możliwe po za tym upadek zwiazku uniji europejskie spowoduje usuniecie długów.
Takze dobra nansza ,tylko ze dostaniemy do walki łyżki i widelce ,bo broni mamy zbyt mało
Dlatego polecam uciekać poza europe wschód lub dalki zachód
Wszyscy to czujemy
Ja ty i ty my wszyscy ,dlatego zbyt duzo zbieżnych informacji przypadķów mamy


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lut 2016, o 22:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Panowie nie siejcie strachu.
Pakowanie walizki to symbol formy bagażu, mogą być różne doświadczenia, przeżycia, pamiątki itp.. coś co jest twoje i stanowi dla Ciebie jakąś wartość i która dla Ciebie jest ważna na podróż, a że szybko określenie czasu, zerknji na swoją sytuację obecną czy coś może lub jakies zdażenie symboliwoać twój sen.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2016, o 20:27 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Kamea nie strasze ,poprostu mpwoe jak jest .
A co twierdzisz o Jackowskim rozwiazał sprawy,przepowoedział kryzys itd
Co onim sadzisz

Szanuje jego zdanie ,ale nie chce by jego przepowiedniensie spełniły


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2016, o 07:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Lubię Jackowskiego, czytałam jego biografię,facet nie miał łatwo. Też oglądam jego przepowiednie. On pracuję z bardzo ciężką energią głownie z morderstwami, śledzę jego wywiady.Cały czas próbuję innym udowodnić,że ma rację .Moim zdaniem powinien dać sobie z tym spokój, bo ma dużo dokumentów i podziękowań od Policji, a Oni i tak się tej pomocy wypierają.Bardzo jest zjechany, zresztą kontakt z takimi energiami odbija sie też na nim. Nie wiem czy się oczyszcza, ale rozumem jego poglądy z wieloma sie zgadzam.
Nie chesz aby przepowiednie się sprawdziły, z tego co wiem na ten rok przepowiedni nie zakończył, bo powiedział aż poczeka aż wydażą się jakieś zdarzenia ponieważ nie wierzy w co widzi.
Przepowiedział kryzys i co komu to coś dało ? Ja mam trochę inne spojrzenie na przepowiednie, że One służą ostrzeganiu i aby zmienić decyzję i wybrać lepsze rozwiązania.Ale o szarej ludzkiej masie nie będę sie wyrażać, bo ludzie mają programy bardzo kiepskie a za razem destrukcyjne, przez lata najazdów, okupowania Polski, okres komuny spustoszył wiele, echhh
Nie wiem czego tam się obawiasz, ale przestań w takim razie to zasilać , karmić i wzmacniać.
Lęk , strach jeśli się na tym skupiasz to wzmacniasz , myśląć zasilasz obraz i mysli a za razem podłaczasz się do osób ktore też mają takie lęki itp.
Do wszelkich przepowiedni trzeba podejść spokojnie a czym sa i jak to działa to inna historia.
Szanuję Jackowskiego, nie przepadam za fanatykami religijnymi którzy straszą i straszą wiecznym piekłem piekielnym he..he..he.. ech


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2016, o 22:51 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Podchodze do nich z dystansem ale
Racja one maja sluzyc ostrzeganiu -Zmiany na lepsze
Niestety nikt nawet moja matka nie sluchala i wziela kredyy we frankach -Śmiejac sie ze mniw kiedy to ja mowiłem ze podrozeja ze to chwilowe naciaganie .
I stało soe matka splaciła warte 50 tys auto 4 razy i co jej z tego?
Kompletnie nic.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL