Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sen o ciąży
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 16:03 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 26
Proszę was o pomoc w interpretacji snu

Śni mi się już drugi raz na przestrzeni trzech tygodni,że jestem w ciąży
i to za każdym razem jest to drugi miesiąc

Znalazłam w sennikach takie znaczenie

,,Jeżeli to ona jest we śnie ciężarna, to znak, że w jej życiu dokonają się w niedługim czasie bardzo ważne zmiany. Zmiany, których od dawna oczekiwała, które sprawią, że będzie czuła się szczęśliwa i pełna. Jest to więc dobry znak."

Rzeczywiście czekam na zmiany
Czy waszym zdaniem dokonają się w ciągu dwóch najbliższych miesięcy?
A może ktoś z was to inaczej zinterpretuje?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc :-h


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sen o ciąży
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 18:33 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 670
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękowań: 300
Witaj Mada :)

No interpretacja rzeczywiście wróży zmiany, ale sama musisz do tych zmian doprowadzić, nie tylko czekać na nie. To symbol nowego rozdziału życia, ale dopiero po zamknięciu starego, pragnienia czegoś nowego... Pragnienie wynika z niezadowolenia z czegoś co było, niepowodzeń w jakichś dziedzinach życia oraz z uczucia niewykorzystania własnych możliwości.
Te plany i nadzieje dojrzewają dopiero, ale zostaną urzeczywistnione.

Znalazłam też interpretację, że kobieta, która śni o ciąży cieszy się doskonałym zdrowiem. Jednocześnie napotyka na swojej drodze wiele pokus, które jednak skutecznie zwalcza, by podążać właściwą drogą.

Dla mężatek taki sen oznacza, że należy się zastanowić nad relacjami z mężem i dopiero po wyjaśnieniu pewnych kwestii można mówić o harmonii małżeńskiej.

Liczba 2 - Jeśli śni Ci się dwójka, tzn., że Twój obecny związek nie ma przyszłości. Mimo to uparcie w nim trwasz - błąd, bowiem już nic go nie uratuje, powinnaś więc zakończyć całą sprawę i zacząć myśleć o przyszłości.

Właściwie i ciąża i dwójka mają bardzo podobne znaczenie, więc myślę, że moja dalsza interpretacja nie będzie konieczna :)

Pozdrawiam! :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sen o ciąży
PostNapisane: 24 wrz 2012, o 19:06 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 26
Bardzo dziękuję za interpretację ale ja widzę ten sen inaczej
W tej chwili akurat nie cieszę się dobrym zdrowiem także ta interpretacja odpada

Odnośnie zmian,to moje plany i nadzieje już dawno powstały tylko chciałabym aby się zrealizowały jak najszybciej.Jest to mój cel od dawna na który czekam.Swoim postępowaniem staram się doprowadzić do osiągnięcia tego nowego stanu rzeczy
Mężatką nie jestem

Liczba dwa w moim śnie nie miała aż tak wielkiego znaczenia jak sam fakt,że czułam się zaskoczona tym,że jestem w ciąży

Ale dziękuję za chęci :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 lis 2012, o 10:51 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 65
Podziękowań: 12
Mada odnosząc się do twojej wypowiedzi że widzisz ten sen inaczej a interpretacji Eweliny, prawda jest taka, że nikt lepiej nie zinterpretuję twojego snu niż ty sama, lub osoby która Cię dobrze zna. Trudno jest interpretować sen osobie, która przy dobrej sprawie zna tylko twój nick. Pozdrawiam i temat zamykam


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

horoskop | horoskop dzienny | tarot | biorytm | sennik
Witaj na Naszym forum ezoterycznym. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę ezoteryczną. Sprawdzisz również znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL