Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lut 2014, o 20:45 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
"ISSA - Sekretne lata z życia Jezusa" Lois Drake



Chciałabym podzielić się z Wami pewną pozycją...
Zanim zaczęłam czytać tą książkę, byłam przygotowana na typowo historyczną lekturę, jednak szybko okazało się, że czyta się ją bardzo łatwo, szybko i przyjemnie. Jest barwną opowieścią o sekretnych dziejach Jezusa, zaczynających się od nastoletnich lat jego życia. Okazuje się, że miał młodsze rodzeństwo – brata i siostrę, o czym nie wspomina Pismo Święte.
Historia prawdopodobieństwa dziejów Jezusa jest opowiedziana w tej książce bardzo przyjemnym językiem. Okazuje się, że podróżował na Wschód, aby rozwijać się duchowo, uczyć się od mistrzów Wschodu. Zgłębiał nauki buddyjskie mimo, że był Żydem i rozumiał prawo karmy. Może dla niektórych to będzie zaskoczeniem, ale też kiedyś nie wiedział wszystkiego, był człowiekiem jak każdy z nas, urodził się bez wiedzy, zdobył ją dopiero z czasem. Jego postać znana jest nam pod zupełnie innym kątem, dlatego warto przeczytać tą książkę, choćby po to, aby poznać odmienny punkt widzenia, moim zdaniem bardziej przystępny dla zwykłego śmiertelnika, niż opisuje go Kościół.

Od momentu kiedy przeczytałam opis tej książki chciałam ją mieć i muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 lut 2014, o 22:19 

Dołączył(a): 6 gru 2013, o 18:02
Posty: 55
Podziękowań: 6
Zaciekawiła mnie ta książka. Postaram się wkrótce po nią sięgnąć :).


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL