Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 19:07 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
RYBY (19 lutego – 20 marca)

Zrozum lepiej swoją osobowość, dzięki swojemu znakowi zodiaku!
Ryby to ostatni znak zimy. Wiosna jest blisko, przyroda niedługo rozkwitnie.
Ryby znajdują się na granicy dwóch światów, między chłodem zimy i eksplozją wiosny. To okres przejściowy, poprzedzający świetlaną przyszłość kwitnącej tysiącem kolorów wiosny.
Osoba spod tego znaku to marzyciel o niezwykłej wyobraźni. Niestały, wrażliwy, często nieracjonalny, jest przeciwieństwem Panny, odznaczającą się umiejętnością syntezy.

Żywioł: Woda
Znak przeciwny: Panna
Polaryzacja: kobieca
Dynamika: zmienna
Planeta: Neptun
Kamień: akwamaryn
Części ciała: stopy, układ odpornościowy
Kolor: niebieskozielony
Okres życia: dorosłość
Dzień tygodnia: czwartek
Słowo-klucz: Wierzę
Pora roku: luty/marzec
Zaleta: wrażliwość
Wada: nieuchwytność

Symbol:
Znak przedstawiany jako dwie ryby obok siebie, które symbolizują podwójną wrażliwość tego znaku, a także zdolność dostrzegania pozytywnych i negatywnych aspektów każdego wydarzenia. Znak-pośrednik, posiadający zdolność łączenia przeciwieństw. Cechuje go siła wewnętrzna i zewnętrzna. Jeśli siły te współdziałają, Ryby mogą osiągnąć wiele. Kiedy działają w przeciwnych kierunkach, nic nie idzie zgodnie z planem i Ryby pogrążają się w autodestrukcyjnych przygodach.

Kobieta Ryby:
Uwodzicielska i seksowna, kobieta spod tego znaku ma dużo wdzięku i spojrzenie, które zwala z nóg. Dynamiczna, zawsze w ruchu, jest bardzo wrażliwa i współczująca skrzywdzonym. Jej marzycielska natura sprawia, że postrzegana jest jakby nie z tego świata, co czyni ją jeszcze bardziej pociągającą.

Kobieta Ryby i praca:
Nie jest stworzona do siedzenia w domu. Jej entuzjazm i dar przekonywania ciągnie ją do ludzi. Dla niej jest kariera handlowca, choć kusi ją i polityka, gdzie umiejętność perswazji znajduje pole do popisu. Może się też odnaleźć w profesjach artystycznych, jako aktorka.

Kobieta Ryby i miłość:
Uwielbiająca poezję i romantyzm, kocha namiętnie. Nie znosi celibatu, nieustannie poszukuje mężczyzny swojego życia, i spotyka go często, nawet za często! Specjalistka od miłości od pierwszego wejrzenia, zakochuje się w jednej chwili i równie ekspresowo odkochuje. Dla niej życie jest za krótkie, żeby tkwić w związku, który nie jest doskonały. Kocha każdego ze swoich mężczyzn jakby był tym pierwszym i jedynym. A jeśli wszystko nie układa się idealnie jak w marzeniach, romans kończy się tak szybko, jak się zaczął.

Mężczyzna Ryby:
Czuły, wrażliwy, marzycielski. Sprawia wrażenie pogrążonego w myślach, nieobecnego ciałem. Jego wrażliwość czyni go podatnym na zranienia. Emocjonalny, rozdarty między przeciwstawnymi uczuciami, często nie jest zdolny do podjęcia decyzji.

Mężczyzna Ryby i praca:
Panowie spod tego znaku okazują się znakomitymi ludźmi interesu, szczególnie w dziedzinach, gdzie chodzi o spekulację: rynek nieruchomości, bankowość. Może też założyć wizjonerską firmę, która przyniesie mu sukces finansowy i prestiż. Kierując się wrodzoną rozwagą może zdecydować się na karierę w zawodach medycznych. Niezwykła wrażliwość i skłonność do marzycielstwa sprawiają, że może stać się genialnym malarzem lub artystą przeklętym i niedocenionym.

Mężczyzna Ryby i miłość:
Chce dochować wierności, ale jego niezdecydowanie kilkakrotnie przeszkodziło mu zerwać ostatecznie z byłą partnerką. Jego miłość jest absolutna, mistyczna, szczera. Ma skłonności do bycia z kilkoma kobietami naraz, ale tylko dlatego, że będąc u boku jednej zapomina o wszystkich innych. Nie należy ograniczać jego wolności ani próbować go przywiązać na siłę. Najlepiej, kiedy partnerka podziela to samo pragnienie miłości nieograniczonej.

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL