Runy

Zaproś Runy do swojego życia...Naucz się korzystać z ich mocy a one obdarza Cię opieką i pomogą w codziennym życiu. Znaki runiczne mają nie tylko właściwości ochronne, jak również, lecznicze i profilaktyczne.

Brak nieprzeczytanych postów
Znaczenie Run

Tutaj poznasz znacznie poszczególnych Run. W celach dywinacyjnych wykorzystuje się klasyczny futhark germański, w którym mamy 24 runy i jedną pustą, zwaną runą Odyna lub runą wyrd.

(29/27)

Przez Ewelincia172 Zobacz najnowszy post

20 sie 2012, o 23:22
Brak nieprzeczytanych postów

(11/1)

Przez Arkana Zobacz najnowszy post

3 sie 2013, o 10:55


Brak dostępu! Nie jesteś zalogowany, lub nie posiadasz odpowiedniej ilości postów do obejrzenia tego działu. Pamiętaj, że dział z wróżbami wymaga min. 10 postów.


Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  
Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL