Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 maja 2014, o 23:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 13:02
Posty: 5
Podziękowań: 0
Rozmowa z Aniołami - w życiu każdy z nas miał chwile kiedy doświadczał ciężkości życia. Może dlatego na początku tak cięzko nam jest uwierzyć że nie byliśmy w nich sami. Odkąd istniejemy zawsze mamy Ich przy sobie. Są przy nas, wierząc w nas i kochając bezgranicznie. Bacznie obserwują, mając zawsze w zanadrzu sposób by nam pomóc. Jak daleko we własnym zagubieniu byśmy nie zaszli, oni zawsze mają bilet w tą dobrą stronę.
Przychodzą często mówiąc przez innych ludzi. W końcu zdarza sie że całkiem przypadkiem słyszymy to jedno zdanie, które odmienia w naszym życiu wszystko.
Znają wszystkie ścieżki naszego losu. Poproszone - pomagają na drodze do naszych marzeń.

Prowadzą nas na codzień. Dostarczają mądrości i inspiracji. Znają nas lepiej niż my sami kiedykolwiek siebie poznamy. Ze wszystkimi plusami, minusami. Mimo to nadal nas kochają. Kochają bardziej, niż my sami będziemy siebie kiedykolwiek kochać.

Co daje rozmowa z Aniołem?
Uspokaja
Uczy nas kochać, akceptować i doceniać siebie
Wnosi do życia światło, głęboki pokój i zrozumienie życiowych sytuacji
Daje wiarę w siebie
Uczy widzieć swoje dobre strony
Daje jasność we wszystkich sytuacjach życiowych
Przynosi nieoczekiwane pozytywne rozwiązania
Pomaga znaleźć drogę w życiu
Pozwala dostrzec w każdym człowieku tą dobrą stronę
Otwiera nowe drogi rozwoju
Pomaga pozbyć sie wewnętrzych barier
Pozwala pokochać i w pełni zrozumieć siebie

A co Wam daje rozmowa z Aniołami?

_________________
szkolenia Theta Healing, czyli...
Zmiana przekonań i kreowanie pozytywnego losu ♥ Manifestacja Marzeń ♥ Przyciąganie Bratnich Dusz ♥ Rozmowa z Aniołami ♥ Czytanie przyszłości ♥ Uzdrawianie na każdym poziomie ♥ Widzenie poprzednich wcieleń


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 maja 2014, o 10:14 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Ja myślę, że tak naprawdę, to rzadko rozmawiamy z Aniołami, a najczęściej z samym sobą, ze swoim Wyższym Ja. I to jest wg mnie najbardziej wartościowe, dobrze jeśli ktoś potrafi się sam ze sobą połączyć... Bez tego rozmowę z jakąkolwiek "wyższą" istotą postrzegam jak zadawanie pytań przez małe dziecko do kogoś, kto nawet nie będzie potrafił udzielić nam jednoznacznej odpowiedzi, bo będzie ona za trudna.

Wszystko co pozwala nam dostrzegać swoje wnętrze łączy się z nami samymi, a nikt nam w tym nie pomoże jeśli sami nie będziemy tego chcieli i starali się to osiągnąć. Cierpliwie, konsekwentnie do celu. Polecam tutaj medytację i nie musi ona wcale wyglądać w ten sposób, że siadamy, wyciszamy się i medytujemy. Medytacji jest wiele, każdy wybierze coś dla siebie. Ja aktualnie nie jestem w stanie medytować tak jak kiedyś - w wygodnej pozycji, w ciszy, musiałam więc dostosować się do warunków i z codziennych czynności staram się robić medytacje. Tzn. robiąc jedno, nie myślę o drugim, tylko zatapiam się w tej czynności. Siedząc na tarasie staram się poczuć i usłyszeć jednocześnie wszystkie bodźce (lub jak najwięcej), jakie do mnie docierają. Po krótkim czasie czuję jakbym była z tym wszystkim jednością, jakby zaciera się granica mojego JA i rozpływam się we wszystkim. Cudowne uczucie i polecam każdemu, wystarczy chwilka, a człowiek się czuje jak nowo narodzony :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2014, o 23:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 13:02
Posty: 5
Podziękowań: 0
Myślę, że wszystkie doświadczenia duchowe są wartościowe. Towarzystwo Aniołów podnosi naszą wibrację. Budzi w nas lepszą osobę. Oczywiście jeżeli są to prawdziwe Anioły, a nie podające się za nie istoty czy gra wyobraźni.

Też to że są bardziej rozwinięte od nas, nie wyklucza ich z kontaktu z nami. Są z nami żeby nas uczyć i się nami opiekować. To oczywiste, że będziemy dla nich czasem jak dzieci :)

_________________
szkolenia Theta Healing, czyli...
Zmiana przekonań i kreowanie pozytywnego losu ♥ Manifestacja Marzeń ♥ Przyciąganie Bratnich Dusz ♥ Rozmowa z Aniołami ♥ Czytanie przyszłości ♥ Uzdrawianie na każdym poziomie ♥ Widzenie poprzednich wcieleń


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 maja 2014, o 13:03 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Moim zdaniem nie jest prosta "rozmowa" z takim aniołem, bo wyrażają się inaczej, niż my i czasem niełatwo je zrozumieć. Czy Ty też masz takie obserwacje?

Trzeba pamiętać, że nie wszystkie istoty, które przyjdą na nasze wezwanie będą aniołami, a raczej trzeba mieć doświadczenie, aby umieć je rozróżnić.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2014, o 14:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 13:02
Posty: 5
Podziękowań: 0
Oczywiście że nie wszystkie są aniołami. Anioły się rozpoznaje po uczuciu, energii. Trzeba pójść na dobry kurs, żeby nauczyć się tą energię rozpoznawać. Doświadczenie w tej kwestii jest wymagane, tak samo jak przy nauce czytania i pisania :)

Anioły nie wypowiadają się w pełni gdyż nie mogą nas naciskać, ani łamać naszego prawa Wolnej Woli. Jeżeli dostajesz w przekazach obrazy intuicyjne, lub symbole, wtedy proponuję przefiltrować to przez metodę której używasz. Ja na przykład rozmawiam z Aniołami przez Theta Healing, w większości komentarze odnośnie życia są zrozumiałe :)

_________________
szkolenia Theta Healing, czyli...
Zmiana przekonań i kreowanie pozytywnego losu ♥ Manifestacja Marzeń ♥ Przyciąganie Bratnich Dusz ♥ Rozmowa z Aniołami ♥ Czytanie przyszłości ♥ Uzdrawianie na każdym poziomie ♥ Widzenie poprzednich wcieleń


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2014, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 maja 2014, o 14:38
Posty: 8
Lokalizacja: Other side of the moon
Podziękowań: 0
Ja bardzo bardzo bym chciala byc w kontakcie z moim aniolem opiekunem, ale zupelnie nie wyczuwam obecnosci! Jakie kursy mozecie polecic? I jak rozpoznajecie "niskie energie"? To temat przed ktorym mam troche leku, podobni istoty astralne potrafia podszywac sie pod wyzsze..

_________________
LIGHTNESS


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL