[ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 sie 2012, o 19:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2340
Podziękowań: 1252
Rozkład na uczucia:
Tasujemy karty, bierzemy 10 kart i układamy według schematu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1,2,3 - Ty i Twoje uczucia
4,5,6 - On i jego uczucia
7 - Wspólna (co Was łączy)
8,9,10 - Przyszłość

Rozkład na uczucia:
Tasujemy karty, bierzemy 7 kart i układamy w kółko. Pierwsza karta ma być w środku - tutaj trochę źle mi, to przedstawić, ale myślę, że każdy wie o co chodzi.

2 5 3
7 1 4
6


1- Co serce mówi?
2 - Dla mnie.
3 - Co ważne?
4 - O czym nie wiem?
5 - Czego się nie spodziewam?
6 - Co być musi?
7 - Dla domu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2013, o 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 19:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Świetne rozkłady :-c


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sie 2013, o 14:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 813
Podziękowań: 261
rewelacyjne rozkłady :))
Dziś po latach wyciągnęłam karty klasyczne i bawiłam sie nimi i musze powiedziec , ze szło mi jak z płatka ba nawet zrobiłam na szybcika

"mała piątkę"

Wyszło "jak znalazł" wszystko się zgadzało. Nawet szpital -król pik(dziś meza zawiozłam do szpitala), a głowną kartą na damie kier był as kier czyli dom i sprawy rodzinne. Reszta kart tez zgodna z sytuacja obecną i zjawił sie tu mój Michał, i sprawy urzędowe normalnie wszytko jak ulał. Po prostu czułam sie tak jakbym urodziła sie z nimi. Nawet lepeij do mnie przemawiaja jak tarot. w końcu Irisa mi wywrózyła , że te i te :)

Dzięki Irisa za te rozkłady - poćwiczę :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL