Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2013, o 19:53 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Jakieś dwa lata temu rozstałam sie z pewnym mężczyzną, ale mimo to on w dalszym ciągu do mnie pisał i dawał nadzieję, ale coś go blokowało przed powrotem do mnie. Na chwilę obecną zerwaliśmy ze sobą kontakt i nie odzywamy się już 3 tygodnie... czy wrócimy do siebie i co ten mężczyzna do mnie czuje?

Polecili mi następujący rozkład: (dopisałam karty, które wyciągnęłam)

1. Karta wspólna wyjściowa - królowa kielichów
2. Nastawienie pana do związku - cesarzowa
3. Nastawienie pani do związku - as buław
4. Jej oczekiwania - królowa buław
5. Jego oczekiwania-7 pałek
6. Czego On się boi w tym związku - 2 mieczy
7. Czego ona się boi w tym związku - 4 pucharów
8. Co On powinien wiedzieć o niej - 3 mieczy
9. Co Ona powinna wiedzieć o nim - as mieczy
10. Co on powinien skryć - kochankowie
11. Co ona może skrywać - paź mieczy
12. Szanse na rozwój związku -3 monet - świat - mag
13. Relacje jakie będą dominować w związku -3 buław - 2 buław - król mieczy
14. Wspólna przyszłość - 7 monet - 5 monet - 6 kielichów

Wiem, że regulamin mówi, aby przedstawić swoją interpretację i stąd moje pytanie. Czy ktoś pomógł by mi w interpretacji tego rozkładu? jestem osobą początkującą i jeszcze nie wiem jak odczytywać i interpretować i tu moja ogromna prośba do osób, które są bardziej kompetentne w tej dziedzinie z góry dziękuję


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2013, o 15:36 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
ja też dopiero się uczę ale wg mnie z rozkładu wynika, że on może mieć kogoś innego i to przed Tobą ukrywa, szanse na rozwój są dosyć spore i nawet może być przyjemnie jeśli się do niego dostosujesz, on jest tutaj dominującą stroną ale raczej ze związku nic nie będzie karty na przyszłość pokazują tylko, że na wspomnieniach się skończy
z podsumowania całego rozkładu (jeśli dobrze licze) wychodzi Koło Fortuny więc pewnie będziecie kończyć znajomość a za jakiś czas znowu do siebie wracać i tak ciągle czyli taki związek karmiczny ale stabilizacji raczej w tej relacji nie będzie...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2013, o 22:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
karma napisał(a):
ja też dopiero się uczę ale wg mnie z rozkładu wynika, że on może mieć kogoś innego i to przed Tobą ukrywa, szanse na rozwój są dosyć spore i nawet może być przyjemnie jeśli się do niego dostosujesz, on jest tutaj dominującą stroną ale raczej ze związku nic nie będzie karty na przyszłość pokazują tylko, że na wspomnieniach się skończy
z podsumowania całego rozkładu (jeśli dobrze licze) wychodzi Koło Fortuny więc pewnie będziecie kończyć znajomość a za jakiś czas znowu do siebie wracać i tak ciągle czyli taki związek karmiczny ale stabilizacji raczej w tej relacji nie będzie...


Slicznie dziękuje za interpretację :***


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2013, o 13:54 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Witam Cię według kart ty jesteś pozytywnie nastawiona do tego związku i Pana oczekujesz od niego poważnej oferty, jednak to pan decyduje tutaj o wyborze.Z układu kart wynika ze on nie ma szczerych intencji blokuje go i owszem ktoś w jego życiu z kim stanowi stały związek stad zawieszenie u was,pisze natomiast bo pali mu się grunt i chce otworzyć furtkę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lip 2013, o 14:25 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1302
Podziękowań: 556
1. Karta wspólna wyjściowa - królowa kielichów Tutaj melancholia, jesteś sama z własnymi emocjami i uczuciami, on Ci niestety w nich nie ulży.
2. Nastawienie pana do związku - cesarzowa Oczekuje bardziej opieki z Twojej strony - jak u mamusi, niż partnerki, którą to on się zaopiekuje.
3. Nastawienie pani do związku - as buław Chciałabyś móc cokolwiek zdziałać, ale nie jesteś w stanie... Jakieś próby, które nic nie dają.
4. Jej oczekiwania - królowa buław Oczekujesz od tej relacji, że poczujesz się w końcu pewna siebie, adorowana, chcesz bezpieczeństwa i żeby wiedzieć na czym stoisz.
5. Jego oczekiwania-7 pałek Chciałby, żeby wychodziło zawsze tak jak on chce, żeby było "po mojemu i koniec, tak ma być".
6. Czego On się boi w tym związku - 2 mieczy Tutaj rzeczywiście jakieś niezdecydowanie, jakby wahał się między Tobą, a kimś/czymś innym. Może to być pragnienie wybawienia się, niekoniecznie inna osoba. I to jest coś, co ma w głowie, zdaje sobie z tego sprawę i myśli o tym.
7. Czego ona się boi w tym związku - 4 pucharów Platonicznego uczucia - z jednej strony. Że będziesz kochać, a on potraktuje to lekko, że Twoje pragnienia pozostaną w sferze marzeń cały czas i to się nie zmieni.
8. Co On powinien wiedzieć o niej - 3 mieczy Że ją to boli, sprawia jej przykrość swoim zachowaniem.
9. Co Ona powinna wiedzieć o nim - as mieczy Że jest człowiekiem, który bierze na rozum, zamiast czuć sercem, rozważa, oblicza korzyści.
10. Co on powinien skryć - kochankowie Pożądanie (?) I powinien się zdecydować czego chce.
11. Co ona może skrywać - paź mieczy Strach przed ..hmm tą relacją.
12. Szanse na rozwój związku -3 monet - świat - mag Tutaj widać jakieś szanse na początku, ale kolejne dwie karty niezbyt są temu przychylne. Ja uważam mimo wszystko, że jeśli byście szczerze ze sobą pogadali, wyjaśnili, to mogłoby coś z tego być. Pod warunkiem, że żadna osoba nie będzie uniżona wobec drugiej.
13. Relacje jakie będą dominować w związku -3 buław - 2 buław - król mieczy Bierność, czekanie, tęsknota, ciągłe wybory, wzloty i upadki, łaska, którą robi druga osoba. Trochę brak możliwości zrobienia czegokolwiek.
14. Wspólna przyszłość - 7 monet - 5 monet - 6 kielichów Wieczne oczekiwanie na rezultaty i efekty rozmów, poczynań, proszenie się, wręcz błaganie o spotkanie itp., wspomnienia lepszych czasów, niedostrzeganie tego co się ma.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2013, o 07:49 
Kreator

Dołączył(a): 5 kwi 2012, o 11:21
Posty: 65
Podziękowań: 10
Witam mam na imie Magdalena mam pytanie do kart Tarota Czy Magdalena i Enrique wroca do siebie wkrotce ,Co Enrique tak naprawde czuje do Magdaleny.Od 1 roku albo 2 nasze relacje sa dosc chlodne,obojetne,niezrozumiale dla mnie.Na poczatku gdy Enrique zaczynal prace w tym samym zakladzie bylo sympatycznie ,milo,przyjacielsko.A teraz sama nie wiem jak jest bo on sie do mnie nie odzywa .Nie wiem jaka jest przyczyna takiego zachowania z jego strony pozdrawiam Magda :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 lip 2013, o 11:41 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2299
Podziękowań: 1224
Do mwengland - Na forum nie wykonujemy wróżb.

Tutaj są osoby, które wykonują profesjonalne wróżby - kliknij na wybrany przez siebie obrazek i dalej postępuj według instrukcji. prosby-wrozbe.html

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL