Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: rozkład karmiczny
PostNapisane: 29 kwi 2013, o 14:06 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Zrobiłam rozkład karmiczny, ale nie wiem czy dobrze to zinterpretowałam?

1. ostatnia epoka/czasy w których przyszło im żyć - Diabeł - Gwiazda
2. jak się poznali/okoliczności - Świat - Sąd ostateczny
3. kim była siostra dla brata - Wieża
4. kim był brat dla siostry - Głupiec
5. jak zakończyła się ich znajomość/relacja w poprzednim wcieleniu - Księżyc - Kapłanka
6. co mają do odrobienia w tym życiu - Cesarz - Kochankowie
7. rada dla pytającego (siostry) co robić? - Mag
8. czy sie spotkają w nastepnym życiu? - Koło fortuny

1. tutaj nie jestem pewna 15 -17 wiek? może jakieś czasy wojny lub rewolucji?
2. w jakichś przyjemnych okolicznościach, może np na balu albo na jakimś zgromadzeniu, przyjęciu?
3. chyba go zraniła, przewróciła jego życie do góry nogami
4. kimś nowym i zabawnym, takim luzakiem może, lubiła spędzać z nim czas - bawić sie razem
5. chyba w tym przypadku siostra zwodziła brata, może coś mu obiecywała, pogrywała z nim? - w tym wypadku to raczej siostra była negatywną stroną?
6. siostra powinna starać sie uzyskać stabilną relację z bratem, opartą na uczciwości i szczerości wobec siebie nawzajem a także może podjęcie decyzji czy utrzymywać ze sobą kontakty?
7. powinna działać, nie patrzeć na to co było kiedyś tylko starać sie utrzymywać dobre kontakty z bratem - może mu pomagać?
8. to chyba zależy od tego czy przerobią karmę w tym wcieleniu, jeśli tak to nie spotkają sie już a jeśli nie to spotkają sie tylko po to aby dokończyć relacje


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2013, o 14:26 
Kreator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2013, o 13:38
Posty: 107
Lokalizacja: Leiden
Podziękowań: 47
mysle, ze tu moze byc wiecej roznych intepretacji...

1. ostatnia epoka/czasy w których przyszło im żyć - Diabeł - Gwiazda
pierwsze, co mi sie skojarzylo - to okres rewolucji przemyslowej (przelom XVII/XIXw.)
od razu zobaczylam lokomotywe Stephensona ;)

2. jak się poznali/okoliczności - Świat - Sąd ostateczny
wyjazd, gdzies daleko - do miejsca, gdzie juz ajdno z Was bylo badz skad pochodzila rodzina jednego z Was

3. kim była siostra dla brata - Wieża
4. kim był brat dla siostry - Głupiec
siostar byla kims, kto zburzyl jego zycie - on byl dla niej poczatkiem nowego zycia
moze dzieckiem? albo kochankiem
trzeba pamietac, ze mogli miec inna plec niz w obecnym wcieleniu

5. jak zakończyła się ich znajomość/relacja w poprzednim wcieleniu - Księżyc - Kapłanka
mysle, ze nie wyjasnili sobie swoich tajemnic, nie wytlumaczyli swojego zachowania
miedzy nimi "stało" milczenie, tajemnica - i moze poswiecenie

6. co mają do odrobienia w tym życiu - Cesarz - Kochankowie
brat powinien brac na siebie odpowiedzialnosc, wierzyc w siebie - i pozwolic/umozliwic dzieki temu siostrze podjac jakas wazna decyzje

7. rada dla pytającego (siostry) co robić? - Mag
pozwolic bratu dzialac, nie hamowac go

8. czy sie spotkają w nastepnym życiu? - Koło fortuny
jest to bardzo mozliwe, ze sie spotkaja - chyba ze uda sie im wypelnic karme,bo Kolo daje im taka szanse...

_________________
"The only true guide is your heart" (Saphira, "Eragon")
moje wrozby -> http://alathea-garden.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 kwi 2013, o 15:33 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
bardzo dziękuje Ci za pomoc:)
alathea napisał(a):
3. kim była siostra dla brata - Wieża
4. kim był brat dla siostry - Głupiec
siostar byla kims, kto zburzyl jego zycie - on byl dla niej poczatkiem nowego zycia
moze dzieckiem?


to jest bardzo możliwe.

alathea napisał(a):
6. co mają do odrobienia w tym życiu - Cesarz - Kochankowie
brat powinien brac na siebie odpowiedzialnosc, wierzyc w siebie - i pozwolic/umozliwic dzieki temu siostrze podjac jakas wazna decyzje


tutaj Twoja interpretacja bardzo dużo mi powiedziała.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL