Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2014, o 12:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 17:16
Posty: 49
Podziękowań: 0
Witam,
Poprosiłam koleżankę, aby zrobiła dla mnie rozkład, na mnie i mojego byłego partnera, z którym po rozstaniu utrzymuje kontakt i wiem, że nie jestem mu obojętna i na chwilę obecną zauważyłam u niego zmianę o 180 stopni. Jest bardziej otwarty na mnie i na moją miłość, dogadujemy sie w wielu kwestiach i po raz pierwszy od dłuższego czasu czuję, że mnie słucha, to co chce mu powiedzieć. O to co jej wyszło:

1. Karta wspólna wyjściowa - 10 mieczy/ 4 mieczy/ diabel = rydwan - jest chemia i coraz bardziej sie zblizacie do siebie i to bedzie sie poglebiac to zblizanie sie, ale tez ta wasza przeszlosc nie pozwala wam sie w pelni na siebie otworzyc i wy mimo wszystko zachowujecie dalej taki dystans wzgledem siebie, bo widac, ze jeszcze sie ciagnie za wami to ogromne cierpienie z przeszlosci i przez to nie potraficie sie przelamac i juz w pelni sobie zaufac i sie otworzyc, dalej bedziecie w pewnym sesie na siebie zablokowani jeszcze chociaz ten dystans powoli sie bedzie zmniejszal
2. Nastawienie pana do związku - as mieczy/ 3 pucharow/ 9 bulaw = mag - jest zakochany i widac juz porozumienie intelektualne on chce z Toba duzo rozmawiac i chce sie pogodzic uwaza ze juz sie bardzo dobrze dogadujecie i ogolnie ma bardzo pozytywne nastawienie, ale jednak jeszcze jest duzo obaw i gdyby nie te obawy, to bylo juz idealnie
3. Jego oczekiwania- 7 bulaw/ rycerz pucharow/ 5 bulaw = cesarzowa - na pewno chce zebys byla ta jego jedyna i stala partnerka na cale zycie, ale nie czuje tego jeszcze, bo ma w glowie metlik bije sie z myslami ciagle walczy sam ze soba, nie jest przekonany do tego jak jest, ale wie ze cie kocha i sie poddaje temu uczuciu
4. Czego On się boi w tym związku - 10 pucharow - boi sie okazac uczucie w pelni poddac sie temu uczuciu i zaufac sercu
5. Co Ona powinna wiedzieć o nim - wieza/ paz mieczy/ 6 denarow = wieza - no on przechodzi teraz solidna przemiane taka od podstaw, staje sie zupelnie nowym czlowiekiem takim wspolczujacym i empatycznym, ale to sa dopiero poczatki tej przemiany i generalnie on tez moze bardzo cierpiec moze sie rozstal teraz na dobre z tamta swoja tez i jest juz sam na pewno
6. Co on powinien skryć - 6 bulaw/ wisielec/ 4 pucharow = kolo - ze jeszcze jest bardzo chaotyczny niezdecydowany do konca ze za bardzo sie przyzwyczail do obecnego zycia swojego i ciezko mu bylo pokonac takie przyzwyczajenia codzienne
7. co Ty powinnaś skryc - kolo - to tak jakby to samo wyszlo co u niego :)
8. Szanse na rozwój związku - papiez/ glupiec/ mag = kochankowie - no znowu wyszlo, ze sa szase, a nawet na malzenstwo, bo papiez i kochankowie to sa zareczyny :) on niedlugo sie z Toba moze zareczyc, bo widac, ze to od niego wyjdzie no i na razie na tym poprzestanie beda rozmowy z jego strony staranie sie i szanse sa
9. Relacje jakie będą dominować w związku -krol denarow/ moc/ krolowa denarow = cesarz - fajnie wyszlo:) bedzie ogromna chemia miedzy wami i krol z krolowa denarow to po prostu idealna para :) bedziecie sie juz idealnie dogadywac dobrani jestescie bardzo i cesarz staly zwiazek malzenstwo
10. Wspólna przyszłość - kaplanka/ slonce/ 6 mieczy = papiez - no tez wyszlo ze sie skonczy slubem:) chociaz jeszcze nie jest do konca przyszlosc znana, ale juz widac, ze bedzie pozytywna i ze jednak uczucie zwyciezy, bo oboje posluchacie serca i zdecydujecie byc z soba i chyba tez przeprowadzka bedzie juz calkiem moze niedlugo

Czy ktoś jeszcze pokusiłby się o interpretację, ślicznie dziękuję :ympray: O:-)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL