Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do rodziców :)
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 14:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Pytani w ogóle nie w temacie forum :)

Jestem ciekawa jak Wy - rodzice - uczycie swoje dziecko,dzieci porządku i sprzątania po sobie?

A pytam dlatego, bo ja poniosłam w tym względzie klęskę wychowawczą i właśnie nadszedł kres mojej cierpliwości ;]


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 21:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
ha ha nie da się ich nauczyć ;))) Muszą zamieszkać same wtedy może ....

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 21:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Mgiełka, Ty mnie nie dołuj. Znalazłam sposób - mam nadzieję, że nie chwilowy :-D

Kara na komputer, o !
Śmierdziel mały, gdzie się nie pojawi ślad po sobie zostawi :-D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 kwi 2014, o 22:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
ha ha ;)))) tylko bądź konsekwentna

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2014, o 06:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Z konsekwencją u mnie ciężko, bo szybko mi serce mięknie, ale spiąć pośladki muszę i się nie dać, bo przyszłości to ja nie widzę :-D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2014, o 14:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 19:35
Posty: 55
Podziękowań: 15
Asia, prośbą ani groźbą już takiego dużego dziecięcia nie skłonisz do niczego. Po pierwsze, nie sprzątaj po niej, a już zwłaszcza w jej pokoju. Po drugie, wszystko co zostawia w całej reszcie domu, wyrzucaj lub chowaj, by nauczyła się te rzeczy trzymać u siebie, nawet jeżeli mają być porozrzucane po całym pokoju - ale to w końcu jej kąt i niech sobie tam ma, jak jej się podoba. Do utrzymywania tam porządku dorośnie, w końcu zacznie jej to kiedyś przeszkadzać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 kwi 2014, o 16:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Hahahha jakby miała swój pokój to sana bym na to wpadła, ale tu tyłek mamy wspolny


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL