Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2013, o 11:01 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Silna relacja, która przechodziła już różne burze, rozstania i powroty. Proszę o pomoc w interpretacji bo dziwne karty wypadły...

1.Co jest po jego stronie, co on myśli o relacji - Królowa mieczy - jego zdaniem chcę się już odciąć od tej relacji i jestem tym faktem zdołowana
2.Co można zrobić w tej relacji aby ją np. poprawić, pogłębić, sprawić aby była pełniejsza - 2 pucharów - można wnieść więcej ciepła, łagodności i przychylności na drugą osobę
3.Czego nie należy robić obecnie - Kochankowie - nie należy decydować o przyszłości, nie działać pochopnie i w emocjach tylko odpuścić a samo powinno się ułożyć
4.Czego on obecnie oczekuje od tej relacji - Śmierć - już definitywnego zamknięcia tego rozdziału bądź zmiany w relacji (może rozwinięcia)
5.Suma kart: Wniosek, wskazówka, rada - Gwiazda - chyba trzeba wierzyć, że relacja ma szansę jeszcze się odrodzić...?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 13:00 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 84
Jak dla mnie karty sa zaledwie podpowiedzią, a nie wyznacznikiem dla życia.
Nic w nich nie jest przesądzone.
Na moje oko karty pokazały Ci dwie drogi: możesz zostawić wszystko tak jak jest i po prostu zyć, nie myśląc o tym, albo możesz "wniesć więcej ciepła, łagodności i przychylności" do tej relacji.
To, ze on myśli, że Ty wycofałaś się z tej relacji może powodować, że on również chciałby zamknąć ten rozdział.
Warto byłoby popracowac nad tą relacją, a wtedy są szanse na "odrodzenie".
Ale bez nacisków, spokojnie, z cierpliwością.
Ale można również odpuścić i poczekać, co przyniesie los, czekac na znaki z otoczenia.

W tym wypadku "KONIEC- CZY ZMIANA" bedzie zależała od pytającego.

Może ktoś z wróżacych też się jeszcze wypowie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 14:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 20:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Aby mieć pełniejszy obraz dociągnij jeszcze dwie karty.Jak dla mnie niepokoi mnie śmierć w kartach.tutaj należy uznać to raczej za zamknięcie tematu i przejście do życia ale bez was w nim.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 19:21 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
vadis29 napisał(a):
Aby mieć pełniejszy obraz dociągnij jeszcze dwie karty.Jak dla mnie niepokoi mnie śmierć w kartach.tutaj należy uznać to raczej za zamknięcie tematu i przejście do życia ale bez was w nim.

pól roku temu w partnerskim śmierć była po mojej stronie a po jego 7 mieczy :) i mi wtedy bardzo zależało na tej relacji, chciałam wyjść na prostą, więc teraz pewnie zakończenie

Bezcenna napisał(a):
To, ze on myśli, że Ty wycofałaś się z tej relacji może powodować, że on również chciałby zamknąć ten rozdział.

masz racje, chciałam wiedzieć co myśli bo od niego nie mogłam sie dowiedzieć i z kart wynika, że już raczej to przekreślił


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL