Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lip 2013, o 10:55 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 08:25
Posty: 2
Podziękowań: 0
Dziś w nocy jak się przebudziłem, widziałem jakby ktoś stał nad łóżkiem z założonymi rękami i mnie pilnował, nie wiem kto to lub co to było? Widziałem tylko, że ręka była umięśniona, jakby kulturysta stał, patrzył i mnie pilnował. Pomyślałem że jakieś cienie się tak ułożyły i poszłem dalej spać. Nie wiem czy to była jawa czy sen, ale raczej to pierwsze.

Rano, jak wstałem, cały wydygany, pomodliłem się i przyszło mi do głowy, że to może mój anioł stróż?

Generalnie,wczoraj oglądałem Władce Pierścieni i już jak potem szedłem się napić to się bałem czy kogoś nie spotkam w kuchni?

Czy to ma głębsze znaczenie czy po prostu mój umysł spłatał mi figla?

Ostatnio dużo się martwię boli mnie, że nie chodzę do kościoła i nic z tym nie robię itp.

Pomóżcie, czeka mnie w moim życiu bardzo dużo ważnych wydarzeń i nie wiem czy się martwić, bo bardzo wydygany jestem.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 14:12 
Guru
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1291
Podziękowań: 552
Ja nie chodzę do kościoła i nic się nie dzieje, a wręcz czuję się świetnie, więc...
Takie macie nawciskane przekonania przez społeczeństwo i księży to później są skutki.
No i czego się boisz właściwie? Tej postaci, kościoła czy ważnych wydarzeń w życiu?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:38 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 08:25
Posty: 2
Podziękowań: 0
Źle mnie zrozumieliście, chodziło mi o to czy ma to jakieś znaczenie np. coś się wydarzy, albo uważaj na siebie, ale widzę że to chyba nie ma wiekszego znaczenia, a takie rzeczy się zdarzają. Samej postaci się nie boje, chyba boję się trochę tego co mnie czeka w przyszłości, ale już wybrałem, choć nie było łatwo to mam nadzieje, ze wybór był słuszny i chyba to, te moje lęki.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL