Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Realistyczny seb
PostNapisane: 24 lut 2016, o 07:03 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Śniło mi się tej nocy ze coś sprzątałem pidwórko?
Do kogoś mówiłem jeszcze rano tylko korytarz i nq
Szczegółowość była ogromna snu
Sprzątalem dom 1 rodzinny przed nim było ogrodzenie otaczające teren domu i ląka
Znalazł się też ten sam pies co poprzedbio
We śnie okazało się ze jeden z braci mojej dziewczyny to tak naprawdę jej II chłopak ,kłótnia krzyki itp
We sńie ona mówiła do niego słowa typu kocham cię ,skarbie i to na moich oczach..
Byłem strasznie zazdrosny
Końcowa scena to taka jak leze w łózku chyba w bloku a za scianą się seksią


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lut 2016, o 10:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Dobrze że sprzątasz , dom rodziny czyli rzeczy dotyczące karmy przodków.
Pies myślę że Cię pilnuję. Może to być jakaś duszyczka, w sensie przybierająca taką postać , w astralu można się przebierać. Może to być też fantom, czarownice tworzą fantomy jako psy , czarne koty które mają za zadanie odstraszać nieproszonych zainteresowanych, ostrzegać a nawet bronić.
Może kiedyś będziesz miał tą przyjmność zobaczyć się w postaci zwierzęcia. To duchy , mówi sie też o zwierzętach mocy. Miła strona :)
Wywaliła Ci zazdrość, czasem w snach nie chodzi o formę i historię tylko o przesłanie.
Zazdrość to choroba, bardzo niska wibracja , która świadczy o niskim poczuciu wartości i chęci posiadania kogoś na włąsnosć , a przecież Tym nie jest miłość .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2016, o 17:36 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Tęsknie i najlepiej jak była by przy mnie codziennie


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lut 2016, o 17:40 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Sen był na miare naszego świata tak realistycxnrgo snu nie miałem
Kiedyś si3 bardzo bałem tego ze moje sny staną się tak realistyczne ze nie odtóżnie rl od snu


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lut 2016, o 22:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
do zdania o realistyczność i snach ... Adam ten lęk przed nie odróżnieniem, rozumiem i cos w tym jest.
To tak jakbyś pamiętał że teraz śnisz za razem myśląc że to świat realny. Przecież widziałeś Matrix , pierwsza częśc zawiera wszystko.
Dlatego wszystko w swoim tempie nalezy przejśc , uzdrawianie , oczyszanie nauka .. przewodnicy pilnuja i tęz Ci pomagają, kiedy doświadczasz lęku , skup sie na tej silę której ufasz najlepiej sercem, lub przywołaj światło ducha świętego ( to bardzo pomaga kiedy umysł szaleję )

Wspomniałes o filmie, Incepcja powiem Ci że idąc na ten film ucieszyłam sie bo lubię takie filmy, ale ten mie rozczarował, jest nie żle odjechany i widziałam go 2 razy i powiem Ci że przesadzili.
Oczywiście że tam jest dużo rzeczy które można doświadczyć ale wchodzenie w te poziomy, zresztą grzebanie w kimś moim zdaniem jest nie etyczne.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, o 06:55 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Chwila skąd wiesz ze ogłądalem Matrix.?
Czemu wydaje minsię ze wiesz woecej ..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 lut 2016, o 10:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
A znasz kogoś kto nie oglądał ?
Wiem więcej, przeszkadza Ci ? Mogę skończyć pisać :) jak chcesz :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2016, o 13:17 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 101
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 2
Nie nie..
Nie nie o to chidzi


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL