[ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2012, o 18:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 22:31
Posty: 2332
Podziękowań: 1245
RAK (22 czerwca – 22 lipiec)

Zrozum lepiej swoją osobowość, dzięki swojemu znakowi zodiaku!
Rak jest znakiem pełni lata, kiedy to słońce jest najwyżej. Jednak pomimo to, jest to znak Wody nie Ognia. To nie jest jedyny paradoks tego znaku, zaznaczającego koniec wiosny i początek lata. Osoby spod znaku Raka kierują się w życiu intuicją i zmysłami. Rodzina jest dla nich bardzo ważna, czasami nawet za bardzo: Rak jest znakiem bardzo zaborczym! Zdecydowanie pod wpływem kobiecym (znak Wody, polaryzacja żeńska, pod wpływem Księżyca), Rak polega na swoim instynkcie, chroni siebie, a także tych, którzy są mu bliscy. Wewnętrzne wrzenie i wątpliwości Raka nie stanowią przeszkody w działaniu. Znak kardynalny, nie waha się podążać za swoimi marzeniami. Ciągle wraca do swojej przeszłości, dzieciństwa, rodziny, co nie przeszkadza mu mieć ambicje i użyć wszystkich dostępnych środków, żeby je zaspokoić.

Żywioł: Woda
Znak przeciwny: Koziorożec
Polaryzacja: żeńska
Dynamika: kardynalny
Planeta: Księżyc
Kamień: perła
Części ciała: piersi i żołądek
Kolor: biały, srebrny
Okres życia: okres młodość
Dzień tygodnia: poniedziałek
Słowo-klucz: Czuję
Pora roku: czerwiec/ lipiec
Zaleta: intuicja
Wada: niestałość

Symbol:
Rak jako znak wody, reprezentowany przez kraba, broni się swoimi szczypcami. Bardzo wrażliwy, ale uwaga na uszczypnięcia!

Kobieta Rak:
Ma delikatną powierzchowność. Pełna wdzięku, atrakcyjna, przygląda się światu wielkimi oczami. Twórczyni, wizjonerka, która wydaje się nie adaptować do trudności dnia codziennego. Zbyt delikatna i czuła, ciągle gotowa do pomagania innym, wydaje się tak krucha, że można ją złamać. Ale to tylko pozory: to kobieta zdeterminowana, gotowa bronić swoich ideałów, swoich dzieci i przyjaciół, z siłą i energią, o którą nikt by jej nie podejrzewał. To najbardziej macierzyński ze znaków, pod podwójnym wpływem kobiecości i Księżyca, który rządzi jej znakiem zodiaku.

Kobieta Rak i praca:
Znak kobiecy, w całym tego słowa znaczeniu. Znakomita we wszystkich zawodach związanych z kobietami lub dziećmi. Może być nauczycielką, psychologiem, pediatrą, a także pielęgniarką, lekarzem lub personelem pomocniczym. Być Rakiem, to być kobietą podwójnie. Jest nadzwyczajną mamą, potrafi wysłuchać zagubionych nastolatków. Otwiera swoje „szczypce”, żeby ich przygarnąć i ochronić, kiedy trzeba.

Kobieta Rak i miłość:
Rak jest znakiem bardzo rodzinnym. Kobieta spod znaku Raka nigdy się nie waha między karierą i życiem rodzinnym: bliscy znaczą dla niej więcej niż pieniądze czy prestiż zawodowy. Jej ideał: domowe ognisko, stały partner, dzieci. Mężczyzna, z którym zdecyduje się żyć, powinien być zarówno drugim ojcem albo dzieckiem, któremu ona będzie matkować, jak i kochankiem. Superkobieca, pani Rak potrzebuje także towarzystwa swoich koleżanek i odmiany, dlatego lubi podróże.

Mężczyzna Rak:
Jest paradoksem. Także pod wpływem Księżyca i żeńskiej polaryzacji, może być marzycielem, o twarzy pyzatej i niewinnej jak u dziecka lub o wydłużonym kształcie, przenikliwym spojrzeniu, trochę zagubionym, jak z portretów Modiglianiego. Poszukuje kobiety, która będzie mu matkować i doceni jego czułość i delikatność.

Mężczyzna Rak i praca:
Kieruje się intuicją, jest marzycielem. Dla niego są wszystkie zawody artystyczne i kreatywne. Świetnie sprawdza się w zawodach kobiecych: projektant mody, wizażysta, makijażysta, fryzjer, ale także lekarz, psycholog, ginekolog czy wykładowca. Ma bardzo dobry kontakt z kobietami i dziećmi.

Mężczyzna Rak i miłość:
Mężczyzna Rak to romantyk. Kocha i rozumie kobiety, które doceniają jego subtelność. Rak jest zawsze uprzejmy, nawet jeśli bywa niewierny: to mężczyzna spod znaku kobiet, wybitny kochanek, który nie może bez nich żyć. Z upływem lat, przywiąże się do swojej żony i dzieci, będzie rozkoszować się ciepłem rodzinnym. Nie mając już ochoty na kolejne miłosne eskapady, zadowoli się tylko ich wspomnieniem.

źródło: m.in Astrologia bez tajemnic R.Kord


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL