Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: puk puk Irisko :)
PostNapisane: 24 mar 2013, o 15:12 
Miłośnik
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 313
Podziękowań: 39
Wybacz oh wybacz, ale ja tak lubię Cię męczyć (czyt. cenie Twoją wiedzę) :)

Właściwie dumałam sobie, czy to w dziale snu znaleźć się nie powinno, ale jednak chyba bardziej o numerologię mi chodzi.

Powiedz mi proszę moja droga, czy liczby padające w snach mają znaczenie, powinno się na nie zwracać uwagę ?

Dziś padły u mnie dwie, z czego jedna, na która jestem ostatnimi czasy wyczulona bo kojarzy mi się z pewną osobą. Obie liczby we śnie były usłyszane a nie zobaczone i był to wiek dwóch osób. Ale to tylko taka dygresyjka ;)

Ciekawi mnie, w jaki sposób mozna interpretować liczby, czy w ogóle ma sens "senną numerologią" głowę zaprzątać. I właśnie czy interpretuje się liczby czy sumuje się by wyszła cyfra, itp., itd.,... A jak ciekawi to szukam. Stąd drugie pytanie - czy orientujesz się, gdzie mogłabym znaleźć rzetelną wiedzę ? Jakaś strona internetowa kompetentnej osoby, czy może książeczka ?

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 mar 2013, o 21:41 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 16:36
Posty: 266
Podziękowań: 105
Wiem, że to do Irisy, ale jednak odpowiem.

Sny przeważnie przekazują jakąś treść metaforyczną, niektóre elementy, tj. symbole, odgrywają jakąś rolę i to przeważnie czuć. "Na to muszę zwrócić uwagę, bo czuje, że to ważne." No i jeśli czujesz, że te liczby mają jakiś związek z czymś to mogą mieć odniesienie do Ciebie, do ludzi, z którymi się wiążą.
Mi się często śnią cyfry, a przeważnie ostatnio, gdy prognozuje z liczb. ; p
Mogą się też śnić takie liczbowe przesłania anielskie.
Różnie. : D
Nie umiem tego rozpisać.

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 mar 2013, o 16:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Hm jeżeli nigdy wcześniej nie śniły Ci się żadne liczby, tylko to jest pierwszy raz, to warto na nie zwrócić uwagę. W numerologii każda liczba ma swój własny opis, więc nawet jeżeli są to liczby dwucyfrowe, to nie trzeba ich sumować do jednocyfrowej. Jednocyfrowe przeważnie opisują Drogę Życia, więc to będą opisy, charakteryzacja danej osoby, więc moim zdaniem warto zostać przy dwucyfrowych.
Jeżeli chodzi o opis liczb, to polecam książki osób, które zajmują się numerologią, np. Natasza Czermińska, Małgorzata Brzoza, czy też Gladys Lobos, ale trzeba pamiętać, że każda z tych autorek inaczej opisuje liczby, więc warto skupić się tylko na jednej. Ich książki są dostępne w internecie, więc można przejrzeć i wybrać według siebie najlepszą.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL