Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lip 2013, o 21:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Bardzo przepraszam jeśli taki temat już jest, jednak tak się zamotałam, że nie mogę go znaleźć. Chciałam napisać co mi udało się przyciągnąć. Na początku dodam, że zgadzam się w 100% w tym, co przeczytałam w temacie mówiącym, dlaczego nam nie wychodzi przyciąganie, potwierdzam to na własnym przykładzie. Wszystko co przyciągnęłam przyszło do mnie, kiedy naprawdę myślałam pozytywnie i nie miałam parcia, ani nie niecierpliwiłam się. Bardzo żałuję, że poznałam Sekret dopiero gdy byłam u kresu wytrzymałości psychicznej przytłoczona niepowodzeniami jakie na mnie spadły i nie były to drobnostki. Ponad to, zauważyłam, że w moim przypadku przyciąganie działa szybko, nawet z dnia na dzień jeśli odpowiednio się skupię przy "składaniu zamówienia".
-chciałam, żeby nieprzychylni mi ludzie odeszli z mojego towarzystwa i tak się stało
-udało mi się skończyć oba kierunki
-ostatnio wieczór przed egzaminem napisałam sobie na karteczce formę leku jaką bym chciała mieć na części praktycznej egzaminu i?... i jakie było moje zdziwienie kiedy ostatnio sprzątając znalazłam ją i faktycznie, była ta forma leku, recepta prosta, teraz sobie przyciągam przychylny mi klucz i już widzę siebie jak w sierpniu odbieram dyplom potwierdzający moją przynależność do grona farmaceutów, na części teoretycznej też miałam mega szczęście
-przyciągnęłam naprawienie relacji w mojej rodzinie
-przyciągnęłam dla mojej przyjaciółki pytania jakie chciała mieć na obronie :)
-z mniejszych rzeczy uśmiech na mojej twarzy wywołało to, że kiedyś, na początku fascynacji Sekretem zrobiłyśmy z przyjaciółką sobie plansze, na które przyklejałyśmy to, co chciałybyśmy dostać, niedawno ją znalazłam i okazało się, że mam już swoją wymarzoną kurtkę, model butów i podobne drobnostki.
-pieniądze? Dostaję je "znikąd" zawsze kiedy ich potrzebuję, kwoty jakie mi wystarczają bo i zachłanna nie jestem.
Teraz czekam na dyplom (który będzie na mnie czekał) i staż :). W międzyczasie poznam swojego idealnego partnera :) (bo poprzedni z planszy się zmył - teraz wiem, że na całe szczęście, bo z nim tkwiłabym w miejscu a nie rozwijała się i byłabym zdana tylko na siebie).

A Wam co udało się przyciągnąć? Jeśli jest już taki temat, proszę o przeniesienie mojego postu. :-h

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 21:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Wierzę po prostu, że wszystko co wysyłamy do nas wraca, czy dobro, czy zło. Dlatego kiedy komuś się powodzi czuję, że też bym tak chciała, ale jednocześnie cieszę się z jego powodzenia, staram się nie trzymać w sobie urazy jeśli ktoś mnie skrzywdzi. Nie wiem czy to moja podświadomość, ale odkąd noszę na czerwonej bransoletce hamsę z okiem proroka, zauważyłam - i moi bliscy też - że nie pada już w mojej obecności "Ciebie to chyba ktoś przeklął" oraz, że ludzie, którzy jestem pewna, że mi zazdrościli, kipieli wręcz zawiścią i źle życzyli otrzymali z nawiązką to wysyłali do mnie i to bardzo szybko... To mnie utwierdziło, że warto wysyłać dobrą energię i być wdzięcznym za wszystko dobre co nas spotka :).

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2013, o 00:51 

Dołączył(a): 12 lis 2013, o 00:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
W końcu mogę o tym powiedzieć ludziom bardziej w temacie. Od zawsze przyciągałam dużo sytuacji, a ostatnio przyciągnęłam pod swoje nogi dwa papierosy akurat gdy chciałam zapalić. Mimo świadomości schematu w jakim to działa nadal jest to dla mnie zaskakujące. Czasem nawet wydaje się szalone, ale non stop mam znaki i dowody na to, żę my kształtujemy w dużej mierze naszą rzeczywistość, jak i nas samych. Jestem bardzo ciekawa jakie nowe umiejętności przyniesie mi następny dzień, w każdym razie wiem, że sie nie zawiode.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2015, o 17:50 

Dołączył(a): 3 lut 2015, o 15:44
Posty: 20
Podziękowań: 1
Udało mi się kiedyś przyciągnąć dobrą pracę. Akurat byłam na etapie zmiany i dużo sobie wizualizowałam - bez strachu i innych złych emocji. Udało się w ciągu 2 tygodni.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 lut 2015, o 12:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sie 2014, o 14:53
Posty: 66
Lokalizacja: Breslau
Podziękowań: 15
Przyciągnęłam zdane prawo jazdy!
Siedzę sobie w poczekali i słyszę klakson. Myślę sobie, ale bym chciała mieć klakson. Myślę dalej...i awaryjne bym chciała. Dostaję karteczkę z zadaniami i ... Sygnał dźwiękowy i awaryjne :).
Gdy jeszcze czekałam na swoją kolej do biura wchodzili różni egzaminatorzy. Nagle weszło troje, 2 z twarzy widać, że mendy (bardzo często wracali do biura, ich egzaminy nie trwają długo ok. 10 min) i niebieska babeczka. Uśmiechnięta kobitka w lokach, cała na niebiesko :) Moja pierwsza myśl... Chcę Ciebie. Oni weszli i z głośników pada moje nazwisko... Czekam na mojego egzaminatora. Tak, miałam Panią :) i zdałam.

Jednak zupełnie nie mam zupełnie panowania nad tym co przyciągam a co nie. Czasem wystarczy 1 dzień, a czasem w ogóle nie idzie. Co rodzicie?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 lut 2015, o 18:59 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Myślę, że to właśnie na tym polega przyciąganie - kiedy robi się to bez próby całkowitego zapanowania nad tym. Bez kontroli, bo wtedy nie wychodzi. Tak jak byśmy nie znali dokładnej techniki, ale potrafimy to robić jak z funkcjonowaniem - nie wiemy dokładnie (przynajmniej człowiek nie po medycynie) jak po kolei funkcjonuje nasz organizm, a jakoś on jednak działa i to dosyć sprawnie :)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2015, o 14:43 

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 14:30
Posty: 11
Podziękowań: 0
Przyciąganie dla mnie to np. nieświadome, takie nieplanowane działania, które przynoszą dobre rezultaty, pamiętam jak raz na szkoleniu, kiedy wiedziałem co chce się na nim dowiedzieć, to gdy prowadzący mówił o tym, to wtedy czułem jakby czas się spowolnił hehe.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2015, o 12:06 

Dołączył(a): 18 cze 2015, o 11:25
Posty: 7
Podziękowań: 1
Ja, w dość dziwny sposób, wpłynęłam przyciąganiem na moje relacje z mamą. Jestem tegoroczna maturzystką i po egzaminie zaczęłam zastanawiać się, co chcę w życiu robić i na jakie studia iść. Jako że jestem ze Szczecina, wybrałam studia licencjackie Szczecin. Okazało się, że myślałam wtedy na tyle często, jak to miło by było, spędzać więcej czasu z mamą i wyobrażałam sobie często jak spędzamy razem czas... i kilka dni po moim zapisie, mama zakomunikowała mi, że zapisała się na studia podyplomowe Szczecin w tej samej uczelni! Będziemy mogły widzieć się w murach uczelni, może nawet jakieś wykłady nam przypadną razem! Już się cieszę, bo wydawao mi sie do tej pory, z enie mamy z mamą o czym rozmawiac razem... a tu będzie kolejny temat :)


Ostatnio edytowano 12 sie 2015, o 10:40 przez goska96, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lip 2015, o 10:43 

Dołączył(a): 6 lip 2015, o 10:33
Posty: 10
Podziękowań: 0
Ja też raczej nieświadomie przyciągam... ;)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2015, o 12:20 

Dołączył(a): 31 lip 2015, o 11:55
Posty: 8
Podziękowań: 0
Ale takie nieoczekiwane przyciągnięcie szczęścia jest najfajniejsze ;)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL