Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sie 2012, o 21:57 
Kreator

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 53
Podziękowań: 12
Przesłanie Archanioła Eliaela który wspiera w trudnych chwilach.

Baran- Przemiana. Otwórz się na nową wewnętrzną świadomość. Znajdziesz tam wiele mądrości, które wzbogacą twój umysł i dusze.
Byk- Dobroć. Jesteś grzeczny i kulturalny dla innych osób, Staraj się być taki również dla najbliższych. To właśnie oni najbardziej potrzebują twych życzliwych slow, których często im skąpisz.
Bliźnięta- Edukacja. Pragniesz kontynuować naukę? Pomogę ci w tym! Zaprowadzę cie wysoko, gdzie będziesz miał szanse osiągnąć prawdziwy sukces.
Rak- Terapia. Niech twoje skołatane myśli rozpłyną się jak obłoki na firmamencie. A ty z siły nieba zacznij czerpać energie, siły i żywotność.
Lew- Kotwica. Nie zawsze radzisz sobie w trudnych sytuacjach? Spieszę ci na ratunek, podając ci swoją pomocną dłoń. Chwyć się mnie. Dzięki mnie wybierzesz właściwą drogę i podejmiesz mądre decyzje.
Panna- Walka. Zmobilizuj wszystkie siły do przezwyciężenia złych skłonności. Nie jesteś sama, tylko z boską mocą, która cie wspiera i prowadzi. Każdy twój wysiłek zostanie doceniony i nagrodzony.
Waga- Prawda. Kiedy słyszysz o sobie krytyczne uwagi, nie obrażaj się. Przemyśl je, dokonując samooceny charakteru. Potem wyciągnij mądre wnioski i zacznij nad sobą pracować.
Skorpion- Prośba. Jeśli szukasz wsparcia, poproś o nie. Wówczas przyjdę jako niebiański posłaniec i poprowadzę cię do drogi szczęśliwych rozwiązań.
Strzelec- Pewność. Stąpaj po ziemi stanowczo i zdecydowanie, Nie obawiaj się nowych wyzwań i nie unikaj ich. Wychodź naprzeciw takim sytuacjom, w których będziesz miał okazje doświadczyć mojej pomocy.
Koziorożec - Nauka. Z porażek wyciągnij wnioski, aby nigdy już nie stanąć po raz drugi przed tym samym problemem.
Wodnik- Uwolnienie. Spójrz inaczej na swoje zdrowotne problemy. To kwestia wiary, którą tracisz wraz z cenną energią, zużywając ją na wieczne narzekanie, strach, a przede wszystkim niechęć do zmiany trybu życia.
Ryby- Zwycięstwo. Każdego dnia stawiaj sobie nowe cele i wyzwania. Z moja pomocą przezwyciężysz wszystkie swoje słabości. Wygraj walkę ze sobą, stając się nowym człowiekiem.

gwiazdy mowią 33/2012rok


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL