Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 cze 2012, o 18:09 
Kreator

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 53
Podziękowań: 12
Przesłanie archanioła Boamiela który pomoże w tym tygodniu odnaleźć właściwy kierunek.

Baran- Energia. Twoje prośby zostały wysłuchane. Teraz, kiedy możesz swobodnie iść naprzód, z radością oddając się swojej pasji, nie zwlekaj. Pracuj i działał!
Byk- Godność osobista. Pamiętaj, jesteś dzieckiem Boga, dla którego stanowisz ogromną wartość, jako istota zrodzona z miłości.
Bliźnięta- Kontemplacja. Czy wiesz, że za każdym razem, kiedy się złościsz, tracisz energie? Doładuj sie spokojem i ciszą. Pomyśl, ile dobra możesz zaczerpnąć z natury i emanować nią na otoczenie.
Rak- Finanse. Śmiało proś o pieniądze, szczególnie w sytuacji, kiedy ich nie masz. Umocnię cie w wierze, a twoje modlitwy zaniosę przed tron Boga.
Lew- Rozwaga. Kieruj się mądrą odwagą. Taką, którą cofnie się w obliczu niskich pobudek, ale w obronie prawdy stanie się potężną siłą.
Panna- Szukaj inspiracji w literaturze. Znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów, które przydadzą się do twórczej pracy. Moja obecność ułatwi ci osiągnąć sukces.
Waga- Ratunek. Podaje ci swoje ramie, aby cię podnieść. Uchwyć się mnie i wstań! Twoje ciało będzie uzdrowione, a dusza pobudzona do życia
Skorpion- Optymizm. Nie zamartwiaj się z byle powodu. Czy nie wiesz, że smutek zamyka duszę na ufność?
Strzelec- Otwarcie. Pozwól poprowadzić się drogą szczerości i prawdy. Kiedy zaczynasz skrywać swoje uczucia, blokujesz tym samym kontakt z osobami, które pragną się z tobą zaprzyjaźnić.
Koziorożec- Wsparcie. Wołaj mnie, gdy zwątpisz we własne siły. Niech twoją bronią będzie świadomość, że jestem przy tobie obecny, a wraz ze mną niewyczerpana boska moc.
Wodnik- Rozpoznanie. Drogę wewnętrznej przemiany zacznij od zaufania sobie. Gdy twoje dziania będą zgodne z twoim mentalnym projektem, ułatwię ci duchowy rozwój.
Ryby- Opieka. Szukasz rozwiązania trudnych spraw? Boisz się stawić czoło rzeczywistości? Jestem przewodnikiem wszystkich błądzących. Kieruje i prowadzę. Zaproś mnie do siebie, a sprawie, że odnajdziesz drogę, jasną i przejrzystą.
Literatura Gwiazdy mówią nr 25/ 2012rok.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL