Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2012, o 17:14 
Kreator

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 53
Podziękowań: 12
Przesłanie archanioła Ofaniela który nauczy cię jak odnieść sukces.
Baran- Wesołość. Tak pięknie wyglądasz, kiedy się uśmiechasz. Jeszcze bardziej pięknieje twoja dusza, gdy otwierasz się na anielską moc.
Byk- Współdziałanie. Nie potrafisz podjąć decyzji? Przynoszę ci wewnętrzną mądrość oraz wiedzę wykraczającą poza ramy twoich wyobrażeń.
Bliźnięta- Inspiracja. Zobacz, ile jest wokół ciebie barw. Soczysta zieleń oraz czerwień kwiatów mogą nakarmić twoją dusze pięknem, ale i pewnością siebie.
Rak- Rozmach. Idź naprzód i nie poddawaj się zwątpieniu. Otacza cię moc i siłą zwyciężająca każda trudność. Nie ma rzeczy niemożliwych.
Lew- Chwile. Przypomnij sobie, jak wielką radość sprawiały ci podróże. Kiedy zdecydujesz się na wyjazd, zapewnie ci bezpieczeństwo.
Panna- Uzasadnienie. Jeśli nie masz w sobie odwagi, by podyskutować, stanę u twego boku i zmobilizuje cię do walki na argumenty. Razem będziemy silni.
Waga- Decyzja. Unikaj osób wiecznie narzekających i krytykujących. Niech twoja uwaga skierowana będzie na powodzenie i sukces.
Skorpion- Przemiana. Otwórz się na moją siłę! Wyprowadzę cie ze smutku i ponurego nastroju. Otocze cie światłem działającym na twą duszę jak balsam.
Strzelec- Wybór. Gdy intuicyjnie czujesz, że podążasz w dobrym kierunku, ale brakuje ci duchowego wsparcia, to zawołaj mnie. Przybędę natychmiast i dodam ci pewności siebie.
Koziorożec- Żywotność. Zaufaj mojemu przewodnictwu. Jestem aniołem zwalczającym słabość fizyczną i psychiczną. Dlatego proś mnie o pomoc. Twoja witalność się poprawi i znów będziesz promieniować radością.
Wodnik- Dystans. Kiedy otworzysz się na nowe sposoby patrzenia na świat, uwalniasz się od ograniczeń i iluzji. Jak rozwiniesz się duchowo, sam zobaczysz ogromną różnice i korzyści, jakie z tego płyną.
Ryby- Triumf. Moim zadaniem jest dodawać ci otuchy i mobilizować cie do walki. Ty zaś pokładaj we mnie ufność. Współpracując ze mną, osiągniesz sukces.
Gwiazdy mówią 29/ 2012rok


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL