Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lip 2012, o 21:31 
Kreator

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 53
Podziękowań: 12
Przesłanie archanioła Acjela który pomoże w tygodniu odnaleźć równowagę duszy.

Baran- Podpora. Wykonuj obowiązki starannie i nie martw się, że nie starczy ci sił.
Byk- Bezpieczeństwo. Jeśli kłócisz się z partnerem i boisz o wspólną przyszłość, doładuj się fioletowym światłem mego promieniowania. Otrzymasz spokój.
Bliźnięta- Drogowskaz. Nauczę cie, jak właściwe oceniać sytuacje i nie ulęgać złudnym, stresującym myślom. Jestem aniołem, który prowadzi dobrą prostą drogą.
Rak- Zawierzenie. Widzisz, jak wszystko wróciło do normy? To zasługa twojej niestrudzonej wiary w boską opatrzność.
Lew- Refleksja. Wejdź na chwile w świat ciszy. Tam spotkasz swoje myśli i ocenisz je intuicyjnie. Zrozumiesz, że nie ma się czym martwic..A, jeśli uznasz, że tego potrzebujesz, przybędę na pomoc.
Panna- Konsultacja. Zanim sięgniesz po radykalne środki, aby rozwiązać swój problem, poproś mnie o wskazówki. Pokaże ci takie możliwości, które nie będą krzywdzić innych.
Waga- Dobry przykład. Naśladuj ludzi dążących do zgody i pojednania. Kieruje nimi boska myśl. Ty też możesz ją odkryć w sobie.
Skorpion- Odkrycie. Pomogę ci rozpoznać twoje wewnętrzne mocne strony. To w zakamarkach duszy mieszka potencjał twojej wiary, zachęcający do odważnego działania.
Strzelec- Metamorfoza. Mając obciążony umysł, nie możesz normalnie funkcjonować. Poproś mnie, a otrzymasz spokój myśli. Twoje nastawienia do świata zmieni się na lepsze.
Koziorożec- Warunek. Nie martw się! Stanę w twojej obronie, kiedy doświadczysz niesprawiedliwości losu. Jednak pamiętaj, że musisz chcieć zgody ze swoim przeciwnikiem.
Wodnik- Pomoc. Wesprzyj się na moim ramieniu, a przetrwasz trudności. Przyniosę ci pociechę i radość. Ukaże ci inną stronę życia, gdzie znajdziesz wskazówkę, jak pozytywnie rozwiązać swoje problemy.
Ryby- Transformacja. Jeśli naprawdę nie potrafisz opanować emocji, zawołaj mnie w krótkiej modlitwie. Otoczę cię spokojem i sprawie, że słabość stanie się siłą.

Gwiazdy mówią 28/ 2012rok


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL