Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 cze 2012, o 18:25 
Kreator

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 53
Podziękowań: 12
Przesłanie archanioła Arafiela reprezentującego boską siłę.

Arafiel ("szyja Boga") - jeden z dostojników anielskich, reprezentujących "boską siłę, majestat i władzę"; także strażnik drugiej sali (pałacu) siódmego nieba. "Kiedy Arafiel H", książę, spotyka Asrulju, księcia, zdejmuje z głowy koronę chwały i pada na twarz.
Baran- Odnowa. Uczynię cię silnym i wytrwałym, a wszelka niemoc nie będzie miała nad tobą władzy.
Byk- Zmiany. Postaraj się być bardziej stanowczy w swoim postępowaniu. Umotywuj swoją decyzje silnym argumentem, a pomogę ci bez przeszkód wprowadzić ją w życie.
Bliźnięta- Uwolnienie. Odsuwam od ciebie blokady, które sam tworzysz, uciekając przed najmniejszymi nawet trudnościami. Otwórz się pozytywnie na życie! Nastaw się na sukces, który może być w zasięgu twojej reki!
Rak- Nadzieja. Twój lęk o przyszłość bierze się z osłabionej wiary we własne siły. Nie bój się działać. Pamiętaj, że strach jest najgorszym doradcą.
Lew- Szczęście. Twoje prośby zostały wysłuchane. Teraz, kiedy możesz swobodnie iść naprzód, z radością oddając się swojej pasji, nie zwlekaj. Pracuj i działaj!
Panna- Zaufanie. Nie bój się rozmawiać z bliskim o problemach, które cię dręczą. Szukaj w nich oparcia, a odkryjesz w nich oddanych przyjaciół.
Waga- Energia. Pomogę obudzić drzemiącą w tobie moc. Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest twoja silna wola i postrzeganie świata w konkretnych obrazach.
Skorpion- Afirmacja. Zacznij budować pozytywny wizerunek własnej osoby. Przestań ciągle rozmyślać o sytuacjach, które wzmacniają w tobie poczucie niskiej wartości. Jesteś świetny! Uwierz w to.
Strzelec- Kontrola. Nadmierny chaos powoduje, że tracisz z oczu ambitne plany. Weź się w garść i przestań rozpamiętywać złe rzeczy.
Koziorożec- Energia. Oddaje od ciebie strach i wspomnienia związane z przeszłością. Staniesz się odważnym człowiekiem, zdolnym do wielkich czynów.
Wodnik- Spojrzenie. Nie obawiaj się prawdy. Wyjdź naprzeciw rozpoznaniu przeszkód i zacznij nazywać je po imieniu twojej duszy potrzebne jest wewnętrzne oczyszczenie.
Ryby- Wsparcie. Zapalam światło na twojej drodze, wiec nie bój się! krok po kroku będziesz zmieniać myśli, a wiara w lepsze jutro stanie się twoim codziennym przewodnikiem.
Literatura Gwiazdy mówią nr 26/ 2012rok
http://www.fantasy.dmkhost.net/bestiari ... &strona=23


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 cze 2012, o 19:56 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 cze 2012, o 19:08
Posty: 7
Podziękowań: 0
lew narazie się sprawdza wszysko


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2012, o 09:33 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 20 cze 2012, o 18:00
Posty: 12
Podziękowań: 1
Życzę sobie, aby tak było :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 cze 2012, o 12:02 
Miszcz
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 180
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Asiula przesłanie jest dopiero na przyszły tydzień a Ty już piszesz,że się sprawdza:)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL