Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ] 
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2014, o 15:17 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 19:36
Posty: 5
Podziękowań: 0
Hej, rozumiem ;].
W takim bądź razie poproszę o wyciągnięcie przesłania ;>.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lip 2014, o 21:28 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 21 lip 2014, o 22:01
Posty: 16
Lokalizacja: Francja
Podziękowań: 2
Rozumiem, rowniez poprosze o wciagniecie przeslania, pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lip 2014, o 17:18 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
seriowszystkozajete napisał(a):
Cześć. Jestem troszkę zagubiona, jeśli chodzi o mężczyzn dookoła mnie, nie wiem, na którym mam się "skoncentrować".
Daria, 14.08.1993

Przesłanie dla Ciebie:
OCZYSZCZAJ I ODTRUWAJ
„Z wielką miłością i szacunkiem prosimy cię oczyść swoje cenne i wrażliwe ciało. Na twoją prośbę pomożemy ci wstąpić na drogę afirmacji życia, podpowiemy jak poradzić sobie ze stresem i złagodzimy wszelki żal po porzuceniu dawnych ścieżek. Przekaż nam swoje troski, zmartwienia i obawy, a poczujesz cudowną łaskę przenikającą twe czyste ciało.”

Ta karta przekazuje anielskie zalecenie, żebyś oczyścił swoje ciało z substancji chemicznych i toksyn. Wzrosła twoja wrażliwość na narkotyki, dodatki do żywności (włącznie z cukrem), alkohol, kofeinę i nikotynę. Substancje te zakłócają twój odbiór anielskich przekazów, więc anioły proszą, żebyś ich unikał. Z radością pomogą ci poradzić sobie ze stresem i głodem nałogowym, jeżeli tylko je o to poprosisz.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Stosuj preparaty z ziół oczyszczających, takie jak sok z zielonej pszenicy albo nasiona babki płesznika.
- Zasięgnij porady holistycznego dietetyka.
- Przywołaj Archanioła Rafaela i poproś go o zmniejszenie lub wyeliminowanie głodu nałogowego.
- Unikaj toksycznych relacji i sytuacji.
- Poproś Archanioła Michała o oczyszczenie ciała i domu z wszelkich niższych energii.
- Używaj łagodnych ekologicznych środków czyszczących.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 23 lip 2014, o 17:20 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
ach13 napisał(a):
Jestem tu nowa, w bardzo dziwnym momencie mojego zycia.. 18.02.1980. Bardzo dziekuje Tobie za poswiecony czas i pozdrawiam cieplo.

Przesłanie dla Ciebie:
DOSTRZEGAJ TYLKO MIŁOŚĆ
„Nie zwracaj uwagi na pozorne błędy, pomyłki i nieporozumienia. W każdym człowieku (także w sobie) dostrzegaj tylko miłość. Całkowite skupienie się na miłości przenikającej wszystko przynosi niewyobrażalne uzdrowienie”.

Tą kartą anioły przypominają, abyś spojrzał na siebie, innych i każdą sytuacje ich oczami. Kiedy koncentrujesz się na miłości, znika wszystko, co nią nie jest, tak jak włączenie światła powoduje rozproszenie ciemności. Proś anioły, by pomogły ci spojrzeć na świat z miłością.

Dodatkowe znaczenie tej karty:
- Nie zwracaj uwagi na osobowość i ego innych ludzi, ale w każdym dostrzegaj anioła (jeśli wydaje ci się to trudne, anioły mogą ci pomóc).
- Przebacz.
- Przekaż aniołom złość, cierpienie, osądy.
- Afirmuj swoje pragnienia, a nie obawy.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2014, o 09:48 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 12 sie 2013, o 18:07
Posty: 19
Podziękowań: 1
Witam serdecznie,poproszę przesłanie na uczucia i nasze małżeństwo
Teresa i Bogdan
Pozdrawiam gorąco i dziękuję.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lip 2014, o 15:13 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 33
Podziękowań: 3
Czy ja też mogę prosić o przesłanie w kwestii miłości?
Ciągle zwracam uwagę na nieodpowiednich mężczyzn...
26.07.1992, z góry dziękuję!:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2014, o 14:32 
Kreator

Dołączył(a): 21 sty 2013, o 12:51
Posty: 55
Podziękowań: 6
Witam, bardzo prosze o przesłanie od aniołów na pytanie - Co powinnam teraz zrobić aby pan A otworzył się do mnie uczuciowo?
Z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 26 lip 2014, o 14:55 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
irysek1963 napisał(a):
Witam serdecznie,poproszę przesłanie na uczucia i nasze małżeństwo
Teresa i Bogdan
Pozdrawiam gorąco i dziękuję.

Przesłanie dla Ciebie:
PRAWO PRZYCIĄGANIA
„Każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę, z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.”

Poprzez tę kartę anioły przypominają ci, że dzięki prawu przyciągania możesz poprawić sytuację, o którą pytasz. Skargi i zmartwienia przyciągają jeszcze więcej tej samej energii, więc wznieś swe myśli na wyższy poziom (z pomocą aniołów), żeby zaczęły przyciągać to, czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja już została uzdrowiona i w doskonały sposób zrealizowana. Poczuj wdzięczność, że w sferze ducha jest to już faktem, wykonując w ten sposób pierwszy krok ku sprowadzeniu tej sytuacji na poziom materialny.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Myśl o tym czego pragniesz, zamiast zamartwiać się i narzekać.
- Wznieś się na poziom osoby, którą pragniesz przyciągnąć.
- Gdy wzrasta twoja energia duchowa, coraz mniej pociągają cię niższe energie w związkach i sytuacjach życiowych. To normalne, a anioły mogą pomóc poradzić sobie z zakończeniem pewnych spraw i rozpoczęciem innych.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lip 2014, o 15:29 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
Inka92 napisał(a):
Czy ja też mogę prosić o przesłanie w kwestii miłości?
Ciągle zwracam uwagę na nieodpowiednich mężczyzn...
26.07.1992, z góry dziękuję!:)

Przesłanie dla Ciebie:
DAWANIE I PRZYJMOWANIE
„Działanie całego wszechświata opiera się na cyklach podobnych do wdechów i wydechów. Jeśli ograniczasz się do wydechów (dawanie) lub wdechów (przyjmowanie), wypadasz z rytmu wszechświata. Pamiętaj, żeby każdy wdech w swoim życiu zrównoważyć wydechem, a utrzymasz w ten sposób optymalny stan zdrowia i energii.”

Anioły zesłały ci tę kartę, ponieważ ostatnio proporcje między dawaniem i przyjmowaniem zostały zachwiane. Jeśli dajesz znacznie więcej niż przyjmujesz, to prawdopodobnie czujesz, że inni wykorzystują twoją życzliwość. Jeżeli nierównowaga polega na tym, że więcej przyjmujesz niż dajesz, to być może odczuwasz niepokój, przygnębienie a nawet poczucie winy. Choć nie można każdego dnia idealnie równoważyć dawania i przyjmowania, można jednak zachować zdrowy balans. W tym celu pamiętaj, żeby codziennie dawać cos od siebie (czas, pieniądze, prezent lub komplement), nie oczekując niczego w zamian. Tego samego dnia z wdzięcznością przyjmuj niespodziewane propozycje pomocy, komplementy czy inne dary. Mów „dziękuję” bez zakłopotania czy poczucia winy. W relacjach, w których to ty więcej dajesz, wyrażaj swoje potrzeby i proś o pomoc.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Zadbaj o to, żeby w twoich związkach obie strony zarówno dawały, jak i przyjmowały.
- Sytuacja o którą pytasz , wymaga zrównoważenia energii męskiej i żeńskiej.
- Żeby przyjmować, trzeba najpierw dawać.
- Dawaj od siebie to, czego sam potrzebujesz więcej (czasu, pieniędzy itp.).
- Afirmuj: „Z wdzięcznością przyjmuję wszelkie dobro”

NIE MA SIĘ CZYM MARTWIĆ
"Jesteś bezpieczny, a wszystko znajduje się pod doskonałą kontrolą boskiej opatrzności i wszechobecnego porządku. Dzięki myślom i uczuciom pełnym miłości sytuacja zostanie rozwiązana w najlepszy możliwy sposób i bez wysiłku.”

Anioły zsyłają ci tę kartę, ponieważ niepotrzebnie się zamartwiasz. Zmartwienie jest formą modlitwy, która przyciąga do ciebie to, czego nie chcesz. Powierz swoje kłopoty aniołom, bo naprawdę nie ma się czym martwic. Co więcej, twoje troski mogłyby wytworzyć samospełnającą się przepowiednię.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Wszystko ma się znacznie lepiej, niż ci się wydaje.
- Poproś anioły żeby uwolniły cię od zmartwień.
- Szczęśliwy wynik jest nieunikniony.
- Unikaj martwienia się, żeby nie pozwolić negatywnym emocjom zdominować ciebie i całej sytuacji.
- Anioły są przy tobie i wszystko jest w porządku.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 26 lip 2014, o 15:31 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2302
Podziękowań: 1227
karma napisał(a):
Witam, bardzo prosze o przesłanie od aniołów na pytanie - Co powinnam teraz zrobić aby pan A otworzył się do mnie uczuciowo?
Z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam

Przesłanie dla Ciebie:
RADOŚĆ
„Radość jest najwyższą energią. To magiczne poczucie że wszystko jest możliwe. Jej źródłem jest wdzięczność z a dary, które niesie ze sobą każdy moment. Przyciąga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyższym poziomie.”

Wylosowałeś tę kartę jako przypomnienie, że źródłem twojej mocy jest koncentracja na uczuciu radości. Poproś anioły, żeby podpowiedziały ci co możesz zmienić, by wprowadzić więcej radości w życie własne i innych. Jeżeli czujesz się w jakiś sposób uwięziony lub prześladowany, anioły mogą złagodzić twoje brzemię. Radosne spojrzenie na świat przyniesie ci upragnioną swobodę, a wszystkie obowiązki zostaną spełnione.

Dodatkowe znaczenia tej karty:
- Porzuć albo uzdrów te części swojego życia którym brakuje radości.
- Odpowiedzią na twoje pytania jest wybór drogi, na której znajdziesz najwięcej radości.
- Realizując swoje cele porzuć obawy i skup się na odczuwaniu radości, tak aby twoje pragnienie już się spełniło.

_________________
Wróżby, Tarotowe portrety, afirmacje, zapraszam na: www.arkanalosu.pl


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL