Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lut 2016, o 01:30 

Dołączył(a): 18 lut 2016, o 01:12
Posty: 2
Podziękowań: 0
Dwie godziny temu wybudzil mnie straszliwy koszmar.

Najpierw akcja toczyła się u moich teściów. Otoz we snie tesciowie razem z moim mężem byli dla mnie opryskliwi. Nawet ich psy zachowywały się niepokojąco wobec mnie i mojego dziecka. Mimo to, to ja przygotowałam im posiłek. Świadkiem tego była moja mama, która zaczęła krytykować zarówno męża jak i teściów. Postanowiłam zatem, aby rozładować napięcie, zabrać mamę na kawę.

Wyszlysmy do kawiarni na moim osiedlu. Okazało się jednak, że to mało przyjemny na kawę pub. Poszłam zatem sprawdzić czy w bardziej przytulnym miejscu są wolne stoliki.

Jak to we śnie, wracałam do mamy juz nie do kawiarnii a do rodzinnego domu. Gdy chciałam wejść do domu z okien obok - dwóch mężczyzn zaczęło we mnie rzucać petardami. Petardy wybuchaly mi między nogami. Bylam przerażona. W pewnym momencie petarda rozpylila ogień, który rozniecil ogień drzwi do piwnicy/garażu. Gdy weszlam do domu bałam się o tym powiedzieć mamie, bo nie potrafiłam temu zaradzić. Niestety, gdy wyszlysmy razem przed dom paliły się już nie tylko drzwi do piwnicy, ale też okna na pierwszym i drugim piętrze. Bylam tak przerażona, że obudziłam się z walacym sercem.

Co to może. Oznaczać?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2016, o 09:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 259
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 67
Fikusek, daj na luz :) ogień ma wiele symboli. Kiedy spłonie las, sam popiół jest nawozem i od nowa rodzi się życie.

Z tego co opisujesz to nawet psy na ciebie szczekają, .... Mimo to, to ja przygotowałam im posiłek. - po mimo że Cię chyba niezbyt żle traktują, myślą , może obgadują (chodzi o ich stosunek do Ciebie ) ty ich karmisz. Pewnie jesteś karmicielką, jest to specyfika , chodzi o energetykę co jest super tyle że coś Ci powiem. Naucz się dbać o Siebie i o dziecko , siebie i dziecko karm , i mniej szacunek do Siebie. Naucz się asertywności i zamykaj się na takie pasozyty. Matka Cię ostrzega , powinnaś bardziej teraz być ostrożna w rzeczywsitości i przestać tak im ufać , i zanim "dasz coś komuś " trzy razy się zastanów, jesli czujesz że coś robisz przeciwko sobie , rób wszystko abyś robiła to w zgodzie ze sobą :)

No petardy pod nogi , nogi droga życiowa ogień, nie chcą Ci zrobić krzywdy raczej abyś sie ocknęła.
To takie iskry :) rozpaliło się od piwnicy, czyli od dołu to dom , strefa zamieszkania ogień może też być oczyszczający.
Zwróć uwagę na jawie, i pamiętaj poniewaz tu jest informacja, " nie masz wpływu na to co pokazuję sen" w snie jestes bezpieczna, choć świadoma że nie potrafisz temu zaradzić więc lepiej to zakcetwać " to tylko doświadczenia " Ogień obejmuję dom w górę , moim zdaniem to symbol, oczyszczenia.
Sen, może Ci się w różny sposób zrelaizować nie koniecznie fizycznie, może to też być zmiana mentalna.
Powodzenia:)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 mar 2016, o 22:34 

Dołączył(a): 18 lut 2016, o 01:12
Posty: 2
Podziękowań: 0
W mojej sytuacji to bardzo logiczna interpretacja. Bardzo Ci dziękuję Kameo


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL